Na oslavy 90 let hokeje v Uherském Ostrohu přijedou legendy Zlína

Lední hokej v Uherském Ostrohu slaví ve čtvrtém listopadovém víkendu 90 let od svého vzniku. Hlavní akcí oslav významného jubilea bude exhibiční utkání Ostrožského výběru proti týmu Legendy Zlína, které se odehraje v pátek 22. listopadu od 17 hodin. Na straně zlínských legend se představí Jaroslav Balaštík, Petr Leška, Rostislav Vlach, Ondřej Veselý, Miroslav Okál, Josef Štraub a další osobnosti. Během sportovního večera proběhne autogramiáda bývalých reprezentantů.
Na obou stranách se představí v exhibičním pátečním zápase řada skvělých hokejistů. Na straně Uherského Ostrohu nastoupí bratři Tomáš a Roman Němčičtí, účast přislíbili Michal Vodný, Lubomír Kovařík, ostrožské retro dresy navlékne několik generací hráčů jako například Jaroslav Miklenda, Viktor Valúch a další. 

V dresu Legend Zlína se představí: Petr Tuček (číslo dresu 79), Miloslav Gureň (7), Lubomír Vosátko (13), Radim Šťastný (77), Milan Kubiš (74), Petr Leška (19), Jaroslav Balaštík (96), Ondřej Veselý (27), Miroslav Okál (60), Josef Štraub (10), Petr Sakrajda (40), Martin Jenáček (33), Petr Mokrejš (55), Rostislav Vlach (18), Tomáš Němčický (67), Roman Němčický (11), Jiří Marušák (11). Trenéři: Zdeněk Čech, Jaroslav Stuchlík.

V sobotu 23. listopadu bude pro nejmenší děti připraven karneval na ledě s Brusličkou a hokejový turnaj minipřípravky. Nedělní odpoledne završí oslavy mistrovské utkání Krajské ligy Jižní Moravy a Zlínska týmu mužů Hokej Uherský Ostroh proti HC Spartak Velká Bíteš. Začátek v 17 hodin

Všichni příznivci a přátelé ostrožského hokeje jsou srdečně zváni!