neděle 02. prosince 2018 | Zlin Press - Roman Ordelt

Obránce Gazda zařídil dvěma góly tříbodovou výhru na ledě Boleslavi!

Hokejisté PSG Berani Zlín vyhráli v utkání 24. kola Tipsport extraligy na ledě týmu BK Mladá Boleslav 3:2. Žižka a spol. vybojovali tři důležité body a ve vyrovnaném středu tabulky se posunuli opět na sedmé místo. Životní zápas odehrál jednadvacetiletý obránce Daniel Gazda, který vstřelil dva premiérové góly v extralize a rozhodl o výhře nad Bruslařským klubem. Zlínští se ujali vedení na začátku druhé třetiny gólem při pětiminutové přesilovce, druhou branku přidali před polovinou střetnutí. Domácí dali kontaktní gól, ale Berani si vzali za tři minuty zpět dvougólový náskok. Boleslav zásluhou využité přesilovky zdramatizovala závěr utkání, nicméně hosté náskok uhájili a vyhráli potřetí v řadě! O formě Zlína svědčí i fakt, že z posledních šesti zápasů pětkrát vyhráli! Není bez zajímavosti, že na počet střel hosté prohráli vysoko 16:39. Vedle dvou gólů Gazdy se zapsal do střelecké listiny dále Edgars Kulda. Zlín hraje v pátek 7. prosince na ledě rozjeté Olomouce.