Oldřich Horák: Podáváme dobré výkony, výhra na turnaji to potvrzuje

Hokejisté Aukro Berani Zlín dokázali v posledním utkání turnaje ZUBR Cupu získat z duelu s Přerovem bod za prohru 3:4 v prodloužení, díky čemuž si zajistili triumf na turnaji. Jedním ze střelců Beranů se stal obránce Oldřich Horák.

Berani do zápasu vstoupili dobře, po gólech Popelky a Horáka vedli před koncem první části 2:0. "Každý gól potěší, navíc mě, neboť góly příliš nedávám," pověděl autor druhé trefy obránce Horák. "Beci se srazili a mně se otevřel prostor. Střelu tečoval ještě obránce soupeře," popsal gól šestadvacetiletý hráč.

Pro Zlín nakonec duel nedopadl, žlutomodří v závěru ztratili vedení 1:3. "Valilo se to ke konci na nás ze všech stran, nejsem vůbec potěšen. Stav 3:1 jsme měli udržet. Na druhou stranu jsme alespoň viděli hráče pod tlakem, třetí třetinu totiž v aréně domácí vytvořili bouřlivou atmosféru," řekl trenér Beranů Martin Hamrlík.

Zlín si však nadále udržel neporazitelnost v základní hrací době co se týče letošní přípravy. "Podáváme zatím dobré výkony, výhra na turnaji to jenom potvrzuje. Snad to bude pokračovat," doufá Horák.

Duel s Přerovem byl navíc vyhecovaný, hráči se navzájem znají, na střídavý start oblékají dresy obou mužstev. "Známe se všichni, takže to bylo samozřejmě zajímavé. Navíc byla dobrá atmosféra, zde by to měl těžké každý extraligový klub," myslí si Oldřich Horák. Na zápas došly téměř dvě tisícovky diváků..


Obránce Aukro Berani Zlín Oldřich Horák během zápasu s Přerovem v rámci turnaje ZUBR CUP. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT.