Příprava finišuje! Vrátí Berani doma Kometě porážku?

Hokejové Berany čeká poslední přípravný zápas před nadcházející sezónou. Na Zimním stadionu Luďka Čajky ve čtvrtek přivítá rivala z Brna, kterému bude chtít vrátit porážku z úterního klání na jeho kluzišti. Pozor! Zápas začíná už v 17:00!

Domácí generálka

Potřetí během přípravy se zlínští hokejisté představí před svými fanoušky. Naposledy jim domácí představení vyšlo na výbornou, a i s pomocí hlasité podpory z tribun porazili Vítkovice 4:1. Nyní budou chtít podobný výkon zopakovat a opět k tomu budou potřebovat pomoc od diváků. Ti mohou zápas navštívit se stejnou vstupenkou, která platila i na předchozí dvě domácí přípravná utkání, případně si ji koupit na pokladnách stadionu, nebo na tomto odkaze. Stále platí, že pro majitele permanentek a děti do 10 let je vstup zdarma!

Více informací ke vstupenkám a podmínkám vstupu na stadion naleznete ZDE


Hlasitá podpora fanoušků byla jedním z faktorů úspěchu v předchozím domácím utkání.

Odveta za brněnské drama

Odveta moravského derby je na programu jen dva dny po úterním zápase v Brně, ve kterém Berani padli 1:3. V úvodu sice díky trefě Pavla Kubiše šli do vedení, ještě před koncem první dvacetiminutovky ale vyrovnal Holík. Ve druhé třetině pak v přesilovce vstřelil Mallet vítězný gól, který v úplném závěru zápasu pojistil střelou do prázdné brány Krištof.

"Odehráli jsme vyrovnaný zápas v extraligovém tempu. Prohra samozřejmě mrzí, ale myslím, že pozitiva převažují nad negativy. Bylo vidět, že souhra je čím dál lepší. Zítra jim budeme chtít porážku vrátit." 

Pavel Kubiš, útočník PSG Berani Zlín

Pavel Kubiš před startem ligy ladí formu výborně, v posledních dvou zápasech skóroval.

Nyní budou chtít Berani porážku odčinit na domácím ledě. Pomoci by jim k tomu mohl i útočník Antonín Honejsek, který se po zranění chystá na návrat do akce. Už v Brně se zpátky v zápasovém tempu představili i Lukáš Vopelka a Jiří Karafiát.

Koho sledovat?

Mezi největší útočné zbraně Komety už čtvrtou sezónou patří zlínský odchovanec Petr Holík. Devětadvacetiletý útočník v dresu brněnského týmu pravidelně překračuje průměrný zisk bodu na zápas, a to platí i pro letošní předsezónní přípravu. V šesti duelech Holík zaznamenal sedm bodů za tři góly a čtyři asistence. Prosadil se i v úterý proti svému mateřskému klubu, když v 18. minutě vyrovnával na 1:1. Nyní se sérii produktivity svého bývalého spoluhráče Berani na domácí půdě pokusí zastavit.

Petr Holík je zatím v přípravě nejproduktivnějším hráčem Komety v (Foto: Vít Golda, hc-kometa.cz)

×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín