Přiveď mladšího kamaráda! V neděli se uskuteční program na ledě pro děti

Neděle bude na zlínské PSG aréně patřit dětem. Od 9 hodin dopoledne se v prostorách menší haly uskuteční turnaj přípravek Capri-Sun CUP, jehož vrcholem bude od 13:40 závěrečný zápas mladých Beranů proti Jihlavě. Od 15:00 pak navazuje hodinový program na ledě s názvem Přiveď mladšího kamaráda, který povede trenér Petr Čajánek a který je otevřený pro všechny zájemce z řad menších dětí.

Turnaj Capri-Sun CUP bude pro mladé hokejisty ve zlínské přípravce velkou událostí – půjde totiž o jejich první zápasy za Berany v životě. Děti proto také nastoupí v nových žlutomodrých dresech. Turnaje, který startuje v 9 hodin, se dále zúčastní Vsetín, Přerov a Jihlava.

Zveme vás především na poslední zápas Zlína proti Jihlavě, jehož začátek je naplánovaný na 13:40 a po němž bude následovat slavnostní vyhlášení. Přijďte vytvořit mladým hráčům maximální diváckou kulisu a skvělou atmosféru.

Mají vaše děti ve svém okolí nějaké známé nebo parťáky, kteří nehrají hokej? Dorazte na stadion také s nimi a s jejich rodiči. Na Capri-Sun CUP od 15 hodin navazuje akce Přiveď mladšího kamaráda, na které si děti budou moct vyzkoušet bruslení a hokej. Zábavný hodinový program na ledě povede Petr Čajánek ve spolupráci s dalšími zlínskými trenéry. Zapojit se mohou nejen pro děti, ale i rodiče.

Těšíme se na vaši návštěvu!

×
Odehrané 17:30 | Muži
PSG Berani Zlín
HC Sparta Praha
×
Odehrané 15:00 | Jun.
PSG Berani Zlín
HC Vítkovice Ridera