pátek 19. února 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Prohra Beranů v moravském derby, Kometa předvedla brankostroj

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 46. kola Tipsport extraligy 2020/21 na ledě Komety Brno vysoko 3:9 a zůstali i na čtvrtý pokus v souboji proti týmu zpod Špilberku bez bodového zisku. Vývoj utkání avizoval gólový nástup domácího týmu, neboť první gól padl již po 19 vteřinách a v 5. minutě přišel další přesný zásah. Berani se nevzdali a před druhou sirénou snížili zásluhou využité přesilovky na rozdíl tří branek. Zlínu však vůbec nevyšla třetí třetina, neboť inkasoval hned pět gólů! Kanonáda Brna se zastavila až na devíti přesných trefách, prim hrála elitní pětka modrobílých, která byla u pěti brankách. V sestavě Beranů odehrál první extraligový zápas sedmnáctiletý junior Lukáš Chludil. Branky dali Lukáš Vopelka, Pavel Kubiš a Tomáš Fořt. Zlín si může spravit chuť již v neděli 21. února při domácím duelu s Českými Budějovicemi.