neděle 11. září 2016 | Zlin Press - Roman Ordelt

Tým PSG Zlín nasázel Litvínovu šest gólů a veze ze severu Čech tři body!

Hokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 2. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Verva Litvínov 6:3 a připsali si první výhru a body v letošní sezoně. Skvělé představení předvedl Antonín Honejsek. Berani šli do vedení ve 14. minutě a svůj náskok v průběhu utkání neustále zvyšovali a na začátku třetí třetiny již vedli čtyřbrankovým náskokem. Severočeši ještě snížili na rozdíl dvou branek, ale Veselý a spol. zpečetili cennou výhru gólem do prázdné brány při neúspěšné power-play Vervy. Branky zaznamenali Antonín Honejsek 2, Roman Vlach 2, Martin Podešva a Roberts Bukarts. Do české extraligy se vrátil po deseti letech obránce Miroslav Blaťák, mistr světa z roku 2010. Tým PSG Zlín hraje v úterý 13. září doma s Vítkovicemi, začátek v 17:30 hodin.