pátek 06. ledna 2017 | Zlin Press - Roman Ordelt

Tým PSG Zlín prohrál potřetí v sezoně s Chomutovem a vypadl z elitní desítky

Hokejisté PSG Zlín prohráli v utkání 36. kola Tipsport extraligy na ledě týmu Piráti Chomutov 1:3. Berani i ve třetím vzájemném zápase s Piráty nezískali ani bod a po prohře vypadli z desítky, která zaručuje předkolo play off. Svěřenci bývalého trenéra reprezentace Vladimíra Růžičky rozhodli o výhře v první třetině. Domácí se ujali vedení již ve 2. minutě, druhý gól přidali při dvojnásobné přesilovce pět na tři. Berani dali před polovinou zápasu kontaktní gól, ale vzápětí šli Severočeši opět do dvougólového náskoku. Zlínští už nedokázali zvrátit nepříznivý stav a vyšli bodově naprázdno. Jedinou branku zaznamenal Robert Říčka. První extraligový zápas odehrál devatenáctiletý junior Daniel Gazda. Tým PSG Zlín hraje v úterý 10. ledna doma přeložené derby s Olomoucí, začátek v 17:30 hodin.