Útočník Dominik Lakatoš se vrací z hostování zpět do Liberce

Jednadvacetiletý útočník Dominik Lakatoš se vrací k 31. lednu z hostování v týmu PSG Berani Zlín do Liberce. Rodák z Kolína přišel do Zlína v polovině listopadu původně na hostování do konce letošní sezony. Jeho mateřský klub Bílí Tygři nyní uplatnil dohodu, která mu umožnila stáhnout si hráče do konce ledna zpět do svého týmu.
Zlínský klub reagoval podzimním příchodem Lakatoše na rozsáhlou marodku v ofenzívě a slabou produktivitu. „Děkujeme Dominikovi za odvedené služby v naší organizaci, neboť nám výrazně zvedl produktivitu a prosadil se rovněž v koncovce. Zanechal u nás velmi dobrý dojem a není vyloučeno, že v budoucnu navážeme na tuto skvělou spolupráci. Přejeme mu hodně úspěchů v další hokejové kariéře,“ uvedl Jiří Šolc, jednatel a sportovní manažer zlínského hokeje.
 
Dominik Lakatoš odehrál ve Zlíně celkem 22 zápasů, ve kterých zaznamenal 13 kanadských bodů za 4 góly a 9 asistencí. Naposledy nastoupil za Berany v dohrávce 40. extraligového kola v Třinci. V Liberci si připsal během čtyř sezon celkem 183 zápasů, ve kterých zaznamenal 78 kanadských bodů za 37 gólů a 41 nahrávek.


Útočník Dominik Lakatoš se stěhuje zpátky do Liberce. FOTO: ZLIN PRESS - JIŘÍ ZAŇÁT