neděle 28. února 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

V divokém zápase rozhodly přesilovky. Vítkovice využily čtyři

Hned deset gólů padlo v zápase 49. kola Tipsport extraligy 2020/21 na Zimním stadionu Luďka Čajky. Hokejisté PSG Berani Zlín už bez šance postupu do play off prohráli s týmem HC Vítkovice Ridera 4:6 a zůstali bez bodového zisku. Ostravané od začátku měli zápas pod kontrolou, dvěma slepenými góly vedli již ve 3. minutě s pohodlným náskokem. V první třetině padlo celkem šest branek, bohužel čtyři do zlínské sítě, kterou hájil mladík Michal Kořének. Utkání rozhodly ve prospěch Ridery využité přesilové hry, hosté využili hned čtyři početní výhody, zatímco Zlín pouze dvě. Branky dali Lukáš Vopelka 2, Jakub Šlahař a Jakub Ferenc. Stínem bylo zranění útočníka Šlahaře, který utrpěl silný otřes mozku. První extraligový zápas odehrál osmnáctiletý junior Dominik Luža. Zlín hraje v úterý 2. března na ledě Plzně.