Vychází nový díl Magazínu Beran - v on-line podobě!

První letošní vydání fanoušky oblíbeného magazínu Beran je tady! Čtenáři se znovu mohou těšit na tradiční rubriky, doplněné o zcela nové příběhy a rozhovory. Vzhledem k nepřítomnosti fanoušků na stadionu bude magazín k dispozici online, pro sběratele a milovníky tištěného čtení bude od zítřka možnost objednat si Berana přes zlínský fanshop.

Magazín Beran můžete stáhnout zde.

Hlavním hrdinou únorového čísla je lodivod A týmu Beranů, Robert Svoboda. V obsáhlém rozhovoru je vidět, že náš zlínský stratég má na co vzpomínat a o čem mluvit. Třeba o dlouhé cestě k trenéřině extraligového mužstva mužů. 

Bližší pohled do kabiny "Áčka" napoví, jak se naši hoši připravují na utkání, jaké mají předzápasové libůstky a rituály. V nových rubrikách se pak dočtete, s kým nejraději tráví čas útočník Pavel Kubiš nebo jakých TOP 5 má další forvard Honza Dufek

A pokud Vás třeba zajímá, jaké je to žít s hokejistou, přečtěte si rozhovor s tou nejpovolanější. Pavla Žižková, manželka zlínského kapitána Tomáše Žižky, už toho během bohaté kariéry svého muže prožila dost a dost, včetně zámořské zkušenosti z NHL.