Výzva všem Zlíňákům! Budujeme Síň slávy zlínského hokeje.

Před rokem touto dobou začal pozvolný a tichý proces budování budoucí Síně slávy, která bude otevřena zároveň se zrekonstruovaným Zimním stadionem Luďka Čajky. Pokud máte jakýkoliv zajímavý předmět, který byste mohli darovat, zapůjčit, vyměnit nebo prodat, určitě se nám ozvěte.
Začali jsme hledat a pátrat po artefaktech zlínského (a gottwaldovského) hokeje s cílem nabídnout kompaktní ucelenou sbírku zlínské hokejové historie pro všechny fanoušky, kteří by pro náš žlutomodrý klub dýchali. 

Během uplynulého roku se nám podařilo najít nebo získat celkem 66 různých dresů zlínské historie. Sbírka dresů od roku 1988 do současnosti je až na 4 výjimky kompletní. Také jsme dokázali shromáždit velké množství videokazet, fotografií a zápisníků. 

"Již nyní máme jedinečnou sbírku, která obsahuje velké množství sběratelských skvostů. Jedná se například o dres Kowalczyka z památného finále, dres ve kterém odehrál svůj první zápas Jarda Balaštík a mnoho dalších. Navíc aktuálně nemáme žádného hráče dvakrát. Nyní bychom se chtěli obrátit na zlínské fanoušky, zda by nám nepomohli. Věříme, že u fanoušků na půdách, sklepích nebo skříních jsou schovány další poklady, které by nemusely být skryty před zlínskou veřejností" přiblížil Libor Kožík, marketingový manažer. 

Každý díl skládačky je pro nás důležitý pokud cokoliv zajímavého máte, kontaktujte nás na e-mail: marketing@hokej.zlin.cz 

Největší zájem máme o dresy, a to především hadrové dresy před rokem 1988, které se vyznačují velkým "G" na prsou.

Z pozdějších dresů nyní pátráme po dresech ze sezony 1992/93 v obou variantách:
a dres ze sezony 2000/01 ve žluté variantě:
×
Dnes v 16:00 | Muži
HC Vítkovice Ridera
PSG Berani Zlín