Zahájení sezony s fanoušky rozzářilo slunce a podpořilo dobrou věc

Extraligoví hokejisté PSG Berani Zlín se setkali na prahu čtyřiapadesáté sezony v nejvyšší soutěži při zahájení sezony se svými fanoušky, aby v rámci 7. ročníku Lešetínfestu oficiálně představili dresy na nadcházející sezonu Tipsport extraligy 2021/22 a rozdali podpisy při autogramiádě svým početným fanouškům. Vydařené akce se zúčastnily za krásného slunečního odpoledne stovky příznivců zlínského hokeje.

Pohodový festival byl zároveň benefiční akcí na podporu hokejisty Petra Křepelky, který se vážně zranil při hokejovém utkání nižší soutěže v Německu v roce 2017. Při situaci dva na jednoho během duelu Hassfurtu s Freisingem nešťastně přepadl přes brankáře a narazil hlavou do mantinelu. V nemocnici bojoval o život a od této doby je na vozíčku, ale nevzdává se. Kladenský odchovanec poctivě rehabilituje a stále věří v návrat na ledovou plochu. Berani mu prostřednictvím gólmana Daniela Hufa předali zlínský dres s podpisy všech hráčů.

Berani se setkali s fanoušky po více než půldruhém roce při organizované podpisové akci. Setkaní s fanoušky se zúčastnili Tomáš Fořt, Libor Kašík, Tomáš Žižka, Lukáš Vopelka, Zdeněk Okál, Jakub Šlahař, Pavel Sedláček, Daniel Huf, Jiří Karafiát a Matěj Sebera. Premiérově byly na veřejnosti představeny nové dresy zlínských hokejistů. "Dres je letos věnovaný oslavám 700 let města Zlína. Hvězdičky z minulé sezony nahradila ležatá osmička, která dominuje znaku spojeného s oslavami. Zatím stále plánujeme celkem čtyři sady dresů. Třetí i charitativní představíme v průběhu podzimu," pověděl Libor Kožík, marketingový manažer PSG Berani Zlín. Fořt a spol. obléknou v letošní sezoně při domácích zápasech tmavé (modré) sady dresů, venkovní zápasy odehrají ve světlé (žluté) variantě.


Fotogalerie

×
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec
PSG Berani Zlín