Zlínem ve stopách Tondy Honejska

Je tady nový díl pořadu Můj Zlín. Na procházku jarním Zlínem nás tentokrát vzal útočník s číslem 27 Antonín Honejsek. Která místa pro nás vybral?
Zlínský hokejový útočník s moderátorkou Karolínou Václavkovou začali procházku městem na místě, kde Tonda Honejsek bydlel během studií: „Do Zlína jsem přišel, když mi bylo třináct a bydlel jsem tehdy na internátu. Byl to pro mě docela šok. Dneska už si to neumím představit,“ líčí prostějovský rodák. 

S jarními dny ožil i Park Komenského, a právě tam vedly Tondovy další kroky. S kým do parku nejčastěji zavítá, a kde bude trávit letošní léto? Procházku jsme završili na Kudlově, kde Tonda se svou rodinou začíná psát novou životní etapu. Proč zvolili právě Kudlov, a kterého VIP hosta s sebou Tonda na kudlovské natáčení přizval? To vše a mnohem více se dozvíte ve videu. 

4. díl pořadu Můj Zlín můžete sledovat na Facebooku, Youtube kanálu i Instagramu. Můj Zlín je série videí, která představuje baťovské město očima extraligových hokejistů PSG Berani Zlín.