úterý 11. prosince 2018 | Vojtěch Jurák

Přestřelka ve Vítkovicích dorostu nevyšla, nezískal ani bod

Zápas plný branek, ovšem s hořkým koncem pro zlínský tým. Dorostenci se ve Vítkovicích sice ujali vedení, ale domácí ještě do přestávky skóre otočili a ve druhé části dokonce utekli mladým Beranům na rozdíl šesti branek. Zlínští pak zaveleli ke stíhací jízdě, ovšem ztráta se ukázala být už příliš vysoká. Tři body si Vítkovice v závěru pojistily gólem do prázdné branky na konečných 8:5. Také čtvrtý, bonusový bod získali domácí hokejisté, a to díky trefě v prodloužení.

22. kolo / úterý 11. 12. 2018 / 17:00
HC Vítkovice Ridera Vítkovice - Berani Zlín Zlín
8:5
(2:1, 5:2, 1:2 – N 1:0)
Branky a nahrávky: 11. Krejsa (Petr), 13. Kotásek (Petr, Krejsa), 22. Smolka (Brada), 28. Krejsa (Petr, Machů), 31. Petr (Machů), 32. Kotásek (Krejsa, Petr), 37. Puchala (Kotásek, Brada), 59. Kotásek, 64. Rajčan (Bystroň, Machů) – 7. Kráčalík (Chludil), 37. Kráčalík (Šindelek, Chludil), 39. Laciga (Frömel), 49. Frömel (Chludil), 54. Ramert (Tomeček, Burian). Rozhodčí: Fiala – Stonavský, Klimek. Vyloučení: 5:5. Využití: 3:2. V oslabení: 0:0. Diváci: 156. Střely na branku: 46:21. Průběh utkání: 0:1, 7:1, 7:5, 8:5.

HC Vítkovice Ridera: Münch – Bystroň, Smolka, Cubo, Machů, Kosina, Puchala – Holanik, Kotásek, Přibyl, Krejsa, Petr, Rajčan, Brada, Macho, Melovský, Kubík.

Berani Zlín: Synek (od 32. Hamrla) – Nábělek, Šimášek, Sýkora, Burian, Šindelek, Čapka, Hoferek – Chludil, Tomeček, Mojžíš, Laciga, Ramert, Frömel, Kráčalík, Lavička.