sobota 23. srpna 2014 | Michal Sedláček

Divoká přestřelka na Kladně vyzněla lépe pro zlínské juniory

Ševci pokračují i nadále ve vítězné jízdě. Po výhrách na nájezdy v Jihlavě a prodloužení v Budějovicích, si připisují na Kladně plný bodový zisk. Zapotřebí k němu bylo sedm gólů. Zápas to bylo jako na houpačce a každou chvíli se puk nacházel v jiné síti. Ševci pro sebe utkání získali mezi 35. - 45. minutou, kdy se po brankách Andrýska, Karoly a Žabčíka dostali do dvoubrankového vedení. Kladno už poté stačilo jen korigovat na konečných 7:6. Svěřenci Radka Pšurného tak můžou slavit první výhru v sezoně za tři body.

3. kolo / pátek 22. 8. 2014 / 16:00
Rytíři Kladno Kladno - Berani Zlín Zlín
6:7
(4:4, 1:1, 1:2)
Branky a nahrávky: 5. Doležal (Macháček), 8. Kružík (Schildhabel, Křepelka), 11. F. Matula, 20. F. Matula (Šilhavý, Janeček), 29. Šilhavý (Křepelka, Potěchin), 53. Doležal (Macháček) – 4. Dalajka (D. Matula, Haničinec), 10. Hořanský (D. Matula, Dalajka), 12. Zbořil (Hladiš), 19. D. Matula (Hořanský, Andrýsek), 35. Andrýsek (D. Matula, Žabčík), 43. Karola (D. Matula), 45. Žabčík (Andrýsek, Matula). Rozhodčí: Pavlovič - Rozlílek, Komárek. Vyloučení: 6:4. Využití: 1:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 60. Střely na branku: 41:36. Průběh utkání: 0:1, 2:1, 2:2, 3:2, 3:4, 5:4, 5:7, 6:7.

Rytíři Kladno: Švihálek – Miura, Větrovec, Bláha, Zajíc, Bunda, Hajný, Christl, Janeček, Kaprál, Kružík, Křepelka, Macháček, F.Matula, Potěchin, Slánský, Šilhavý, Doležal, Kehar, Schildhabel.

Berani Zlín: Ling (od 21. Haloda) – Andrýsek, Žabčík, Karola, Haničinec, Hořanský, Dalajka, Gago, Hladiš, Hlaváč, Kobylík, Kužílek, Pavlůsek, Procházka, Stránský, Stuchlík, Velčovský, Vyoral, Zaremba, D.Matula, Zbořil.