sobota 11. srpna 2012 | Zlin Press - Roman Ordelt

Fanoušci se konečně dočkali! Zápasový půst skončil, trval přesně 140 dnů, 21 hodin a 11 minut. Tak dlouho jste nás nechali čekat, rozvinuli velký transparent zlínští fanoušci. Svěřenci trenérské dvojice Rostislav Vlach, Juraj Jurík odehráli první přípravný zápas v rámci blížícího se startu extraligové sezony na ledě úřadujícího vicemistra. Ve střetnutí bohatém na branky se nakonec rozešly oba celky po šedesáti minutách hry smírně po remíze 5:5.

V zápase tentokrát dominoval na obou stranách útok nad obranou a diváci viděli nakonec deset gólů v základní hrací době. Podívejte se na atmosféru utkání v brněnské Kajot Areně prostřednictvím snímků reportéra agentury ZLIN PRESS Jiřího Zaňáta. Podívejte se netradičně i na snímky ze zlínské kabiny pořízené před rozbruslením.