úterý 27. dubna 2021 | Redakce - marketing

Výměna permanentních vstupenek je již v plném proudu

Sezona 2020/21 je již minulostí a zlínským Beranům se již blíží zahájení letní přípravy před následující velmi těžkou sezonou. Od 28. dubna 13:00 startuje prodej a výměny permanentních vstupenek na následující sezonu 2021/22.

Neobvykle brzy si mohou fanoušci zlínských Beranů zajistit místo na následující sezonu. Letos bude celý proces ovlivněný možností využít kompenzací za nevyužitou hodnotu z minulé sezony. Fanoušci si mohou zvolit jednu ze tří variant, buď celou hodnotu klubu darovat, za které obdrží fanoušci speciální dárkový balíček "Jsem Beran". Pro darování celé částky je nutné, aby permanentku přišel vyměnit ten, kdo ji před rokem koupil. 

V první vlně, která odstartuje se zpožděním oproti původního plánu, bude probíhat výměna permanentních vstupenek z minulé sezony a také bude možný nákup nových vstupenek pro fanoušky, kteří klubu darovali plnou hodnotu z předchozí sezony. Prodej začne 28. dubna na pokladně Zimního stadionu Luďka Čajky od 13:00.

Ceny zůstávají již šestou sezonu na stejné úrovni, a to bez ohledu na pravděpodobné zvýšení počtu účastníku v následující sezoně. "Chceme se i tímto způsobem fanouškům revanšovat za nepodařenou minulou sezonu. Cena zůstane stejná i v případě, že se extraliga bude hrát v 15 účastnících. Tím chceme zvýšit výhodnost celosezonní vstupenky oproti jednotlivým vstupenkám. Jak je již zvykem každý držitel permanentní vstupenky obdrží jako poděkování dárkovou krabičku s drobnostmi," uvedl Libor Kožík. 

Ceny jednotlivých vstupenek prozatím nebudeme zveřejňovat, ale je pravděpodobné, že zde dojde ke zvýšení a výraznějšímu rozlišení dle atraktivity jednotlivých utkání, což bude stanoveno až po zveřejnění rozpisu.

Možnost finanční kompenzace bude probíhat od 17. května také na pokladnách Zimního stadionu Luďka Čajky. Od původní hodnoty bude odečtena částka, kterou mohli fanoušci v minulé sezoně využít. V okamžiku vrácení permanentní vstupenky dojde ke zrušení rezervace. Více se můžete dočíst zde. Pro vrácení bude zapotřebí buď přinést Zjednodušený daňový doklad nebo občanský průkaz k ověření totožnosti. 

Harmonogram výměny permanentních vstupenek

28. dubna od 13:00

- výměna permanentek z minulé sezony 

- prodej permanentek těm, kteří se rozhodli hodnotu minulé sezony darovat klubu

17. května

- možnost uplatnit "Žádost o vrácení nevyužité hodnoty permanentní vstupenky" 

- zahájení volného prodeje na nezarezervovaná místa 

7. června včetně

- konec všech rezervací a možnosti výměny z minulé sezony i darování klubu

 

Žádáme všechny držitele permanentní vstupenky, aby buď přišli na ZS a provedli výměnu, dar nebo vrácení, případně napsali na marketing@beranizlin.cz nejpozději do 7. června, jak chtějí s permanentní vstupenkou naložit. Pokud tak neučiní, bude klub PSG Berani Zlín počítat, že jste zvolili variantu Darování 100% hodnoty klubu.