čtvrtek 20. května 2021 | Vojtěch Jurák

Tréninky dovedností se přesouvají na led, hlásit se mohou i noví zájemci

Návrat na ledovou plochu umožní klubu zahájit kromě týmových tréninků také chystané mládežnické programy. V těchto dnech tak Berani navyšují kapacitu skills tréninků pro hráče v poli. Noví zájemci se mohou hlásit na celé tréninkové balíčky, a pokud zůstanou volná místa, tak posléze i na jednotlivé lekce.

Informace pro stávající účastníky skills tréninků

Na začátku května spustili Berani balíček osmi tréninků dovedností pro hráče v poli. První tři tréninky se uskutečnily venku na hřišti, od příštího týdne se program přesune na ledovou plochu Zimního stadionu Luďka Čajky.

Pro přihlášené hráče se nic nemění, v programu standardně pokračují. Musí si jen vybrat termín, ve kterém se budou účastnit tréninků na ledě . Podrobnosti a pokyny mají hráči a rodiče k dispozici v klubovému informačním systému (KIS), s případnými dotazy se mohou obracet na trenéra Lubomíra Konečného (konecny@beranizlin.cz, 736 128 121).

Informace pro nové zájemce (balíček 5 lekcí)

Přesun na ledovou plochu umožnil Beranům navýšit kapacity programu, nově se tak mohou hlásit i další zájemci o tréninky dovedností. Balíček obsahuje pět tréninkových lekcí na ledě (jeden trénink týdně), které budou zaměřeny zejména na bruslení, vedení kotouče a zakončení.

Zájemce si na začátku vybere termín, který mu vyhovuje a který zůstane po celou dobu programu neměnný. Členové HC Berani Zlín mají do pátku 21. května přednostní právo pro přihlašování, poté bude spuštěná registrace i pro hokejisty z okolních klubů.
  • Termín celého programu: 24. května až 27. června (jeden trénink týdně)
  • Termíny tréninkových jednotek:
- Středa: 12:30 – 13:30
- Pátek: 14:00 – 15:00 nebo 17:00 – 18:00
- Sobota: 13:15 – 14:15
- Neděle: 13:15 – 14:15
  • Určeno: hráčům od ročníku 2014 a starším
  • Kapacita: max. 16 hráčů na jednu tréninkovou jednotku
  • Cena balíčku: 2 000 Kč
  • Přihlašování a dotazy: Lubomír Konečný (konecny@beranizlin.cz, 736 128 121)
Do předmětu e-mailu uveďte Přihláška na on-ice program, do textu pak jméno a příjmení dítěte, ročník narození, kontakt na rodiče (mobil, e-mail), vybraný termín tréninku (den a čas), na který bude hráč pravidelně každý týden docházet.

Informace pro nové zájemce (1 konkrétní lekce)

Další možností je přihlásit se pouze na jednu konkrétní lekci, pokud tedy zůstane volná kapacita (tj. trénink nebude plně obsazen v rámci celého balíčku). Přihlášení bude možné vždy na začátku daného týdne v pondělí.
  • Cena jedné tréninkové lekce: 500 Kč
  • Určeno: hráčům od ročníku 2014 a starším
  • Přihlašování a dotazy: Lubomír Konečný (konecny@beranizlin.cz, 736 128 121)
Do předmětu e-mailu uveďte Přihláška na Skills TJ na ledě, do textu pak jméno a příjmení dítěte, ročník narození, kontakt na rodiče (mobil, e-mail), termín tréninku (den a čas).