pátek 10. prosince 2021 | Redakce

Hokejové Vánoce. Berani i letos nabízejí mládežnické poukazy

Máte doma mladého hokejistu? Dopřejte mu pod vánoční stromek hokejový dárek! Také letos Berani nabízejí speciální dárkové poukazy, které je možné využít na mládežnické programy klubu. Poukazy je možné pořídit ve čtyřech cenových variantách.

Jak poukazy fungují a na co půjdou využít?

Dárkové poukazy lze pořídit ve čtyřech hodnotách: 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč. Všechny platí shodně do konce kalendářního roku 2022. Držitel může uplatnit svůj poukaz na kterýkoliv nabízený mládežnický program dle svého výběru, podmínkou je předchozí rezervace místa na akci. Poukazy je také možné využít k uhrazení členských příspěvků nebo na pronájem ledu.

Aktuální nabídka mládežnických programů zahrnuje:
Organizaci mládežnických programů mladí Berani naplno rozjeli v roce 2021 a svou nabídku průběžně obměňují a doplňují. V minulých měsících se tak například uskutečnily hráčské i brankářské kempy, příměstské tábory nebo turnaje v minihokeji 3 na 3. Podobnou nabídku klub plánuje také na rok 2022.

Aktuální přehled nabízeních programů naleznete zde. Většina mládežnických programů je otevřená také zájemcům z jiných klubů – poukazy jsou tak pro mladého hokejistu skvělým dárkem, ať už obléká žlutý, bílý, červený nebo jakýkoliv jiný dres.

Jak a kde poukazy pořídit?

Pro objednání (nebo v případě dotazů) nechť se zájemci obrátí na sekretariát klubu prostřednictvím některého z uvedených kontaktů:
  •  e-mail: vaculikova@beranizlin.cz
  •  telefon: +420 602 525 422
Poukazy bude možné vyzvednout na pokladně zimního stadionu, nebo si je případně nechat poslat poštou až domů.