úterý 27. září 2022 | Vojtěch Gargulák

Posuňte svou přípravu na další úroveň! Berani spouštějí nové kolo skills tréninků

AKTUALIZOVÁNO. Stejně jako v minulém roce se i letos můžou mladí hokejisté rozvíjet v rámci speciálních skills tréninků, kterou pro ně připravilo vedení mládežnické sekce zlínských Beranů. Nad rámec klasické přípravy se tak mohou zdokonalit například v oblasti bruslení, dovedností, či střelby. Nadstavbové tréninky pod vedením zkušených trenérů mohou být velkým plusem v hráčově hokejovém rozvoji. Registrace do jednotlivých programů je k dispozici na novém mládežnickém e-shopu.

Jednotlivé balíčky nadstavbových programů obsahují vždy deset tréninků, které se budou konat jednou týdně. Tréninky budou trvat vždy 60 minut ve stanoveném termínu. Vzhledem k možným změnám v harmonogramu stadionů však doporučujeme sledovat rozpis ledu, kde se dozvíte o případných časových posunech. Všechny programy jsou určené pro hráče zlínských Beranů, ale také jiných okolních klubů. Zájemci se do programů mohou registrovat na novém mládežnickém e-shopu. Platba je možná pouze kartou, do poznámky prosíme uveďte jméno, příjmení a ročník registrovaného hráče.

Skills program – tréninky bruslení


V rámci tréninků bruslení si hráči pod vedením bývalého kapitána Beranů a současného mládežnického trenéra se specializací na tuto herní činnost Ondřeje Veselého rozeberou jednotlivé bruslařské prvky při různých hokejových činnostech. Cílem tréninků je získání většího citu pro led, hledání si ideálních pozic postavení těla, využití přenosu váhy a zapojení kotníků a chodidel.

Termín: každou středu od 6:15 do 7:15, první trénink: 14. 9.
Trenér: Ondřej Veselý (vesely@beranizlin.cz)
Určeno: hráčům ročníků 2015 až 2008
Místo: Zimní stadion Luďka Čajky
Cena za celý balíček: 4000,- Kč (10 tréninků)
Cena za jeden trénink: 500,- Kč

Skills program – tréninky střelby


Tento tréninkový program bude zaměřen na techniku střelby a zakončení z různých herních situací a úhlů. Tréninky povede bývalý útočník Dominik Matula, který je zlínským odchovancem a v současnosti koučuje kategorii šesťáků.

Termín: každý čtvrtek od 18:15 do 19:15, první trénink: 15. 9.
Trenér: Dominik Matula (matula@beranizlin.cz)
Určeno: hráčům ročníků 2013 až 2008
Místo: Zimní stadion Luďka Čajky
Cena za celý balíček: 4000,- Kč (10 tréninků)
Cena za jeden trénink: 500,- Kč

Žákovský skills program – dovednosti


Každý z nadstavbových dovednostních tréninků bude věnován konkrétní herní individuální dovednosti, nebo spojení více dovedností v herních situacích s důrazem na správnou techniku provedení. To vše se mladí hokejisté naučí pod vedením Lubomíra Konečného, trenéra s bohatými zkušenostmi mimo jiné z projektů hokejového svazu, který letos ve Zlíně vede kategorii osmých tříd.

Termín: každé úterý od 18:15 do 19:15, první trénink: 13. 9.
Trenér: Lubomír Konečný (konecny@beranizlin.cz)
Určeno: hráčům ročníků 2013 až 2008
Místo: Zimní stadion Luďka Čajky
Cena za celý balíček: 4000,- Kč (10 tréninků)
Cena za jeden trénink: 500,- Kč

Nadstavbové skills tréninky navazují na tréninkové mládežnické programy, které Berani pořádají od minulého roku. Jejich nabídka by se do budoucna měla dále rozšiřovat. Věříme, že hráčům pomohou v jejich růstu a podpoří tak rozvoj budoucích hokejových hvězd. Děkujeme za Váš zájem a těšíme se na spolupráci!