pátek 14. října 2022 | Marketingová zpráva

Zítřejší zápas v rámci Růžového října! Podpořte dobrou věc i vy!

Stejně jako minulý rok klub PSG Berani Zlín vyslyšel výzvu zlínské společnosti HP Tronic a Obchodního domu Zlín a zapojuje se do projektu Růžového října, který se věnuje pomoci onkologickému oddělení Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně.

Co je to Růžový říjen?


Již tradiční akce, která se celý měsíc týká nákupů v prodejnách Obchodního domu Zlín. Kdy putuje koruna z každého nákupu na transparentní účet ve prospěch Krajské nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně. Vybraná částka půjde na podporu onkologického oddělení v boji s rakovinou prsu.

Akci Růžový říjen doprovodí řada aktivit ze strany obchodů a služeb Obchodňáku, ale také partnerů této akce. V první polovině měsíce byl také na růžovo zbarvené osvětlení jedné z legendárních budov ve Zlíně, kde právě Obchodní dům Zlín sídlí.

Pomoc od zlínských Beranů!


V minulém roce bylo na účet zlínské nemocnice připsáno 20 tis. Kč. Letos můžete pomoci i vy! Stačí zakoupit vstupenku a 5 Kč z každé prodané vstupenky bude opět připsáno na účet nemocnice. Den po utkání bude vypsána aukce, kde se budou dražit věci, spojené se zlínským hokejem a zítřejším utkáním.

Přiložte ruku k dílu i vy!


Krajská nemocnice T. Bati, a.s.

číslo účtu: 217202973/0300

variabilní symbol: 7777

Přispějte přes mobilní aplikaci:

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY