středa 07. prosince 2022 | Redakce

Klub Berani Zlín připravuje pravidelné bruslení pro seniory na PSG aréně

Zlínský klub chystá od nového kalendářního roku novinku – ta je určena pro všechny dříve narozené, kterým je 60 a více let. Ať už jste bývalí sportovci nebo nadšení amatéři, přijďte se protáhnout na ledovou plochu a pobavit se s přáteli či rodinou. Pravidelné bruslení startuje ve středu 4. ledna v 11 hodin na PSG aréně a bude se opakovat vždy jednou za čtrnáct dní. Vstup je zdarma.

Během bruslení bude pro návštěvníky otevřen bufet, na každý termín bude také zajištěn zdravotník. Parkovat je možné na parkovišti před PSG arénou. Před cestou na stadion si prosím vždy zkontrolujte aktuální rozpis ledu na webu (ZDE), ve výjimečných případech může totiž dojít ke změnám termínu nebo jeho zrušení.

Návštěvníci nechť si přinesou své vlastní brusle, na místě není možnost zapůjčení. Upozorňujeme, že vstup na ledovou plochu je na vlastní nebezpečí a z bezpečnostních důvodů je zakázáno vstupovat na led v botách. Stejně tak není dovoleno používat hokejky. Všichni přítomní jsou povinni dodržovat aktuální hygienická opatření a řídit se návštěvním řádem ZS.

Pravidelné bruslení pro seniory- První bruslení:
4. ledna 2023
- Termín: každou druhou středu od 11:00 do 12:00
- Místo: PSG aréna
- Určeno: pro všechny zájemce ve věku 60 let a víc
- Vstup: zdarma

Těšíme se na vaši návštěvu!