sobota 08. dubna 2023 | Redakce - marketing

Vstupenky na 6. finále opět přednostně pro věrné!

Na Velikonoční pondělí se odehraje šesté finále mezi Zlínem a Vsetínem. Berani budou před skvělou domácí kulisou chtít finále ukončit a oslavit postup do finále. A i vy, fanoušci, můžete být u toho! Předprodej startuje zítra 9. 4. od 10:00 a opět je přístup k dispozici primárně pro věrné fanoušky zlínských Beranů. Předprodej bude probíhat se stejnými podmínkami jako na třetí a čtvrté finále. Přednost tedy dostanou držitelé permanentek pro své kamarády a držitelé kódů z třetího a čtvrtého utkání. Všechny kódy zůstávají v platnosti.

Předprodej začne zítra v neděli v 10 hodin. Přednost dostanou permanentkáři, kteří mohou pro své známé moct pořídit až 4 vstupenky navíc a nově také fanoušci, kteří si pravidelně kupovali vstupenky v základní části nebo v play-off. Nákup fanoušci provedou stejně jako na první utkání se Vsetínem, pomocí čísla permanentky a ověřovacího kódu na stránkách vstupenky.beranizlin.cz nebo www.ticketportal.cz.


Předkupní právo pro věrné fanoušky

Předkupní právo získají všichni fanoušci, kteří si přes společnost Ticketportal zakoupili vstupenky minimálně na 10 utkání základní části nebo dvě a více utkání v rámci play-off. Všichni tihle fanoušci obdrželi před třetím finále e-mail, ve kterém obdrželi speciální kód. Případně poslední den předprodeje mohli zažádat i ti, kteří navštívili poloviční kvótu utkání. Všechny kódy zůstávají v platnosti i pro šesté utkání.

Moje místo On-line předprodej Termíny
Permanentka PLUS v platnosti i na finále další až 4 vstupenky ke každé perm. 9. 4. 10:00 - 10. 4. 12:00
Permanentka ZÁKLAD rezervace a 10% sleva další až 4 vstupenky ke každé perm. 9. 4. 10:00 - 10. 4. 12:00
Věrný vstupenkář --- 4 vstupenky na klienta Ticketportalu 9. 4. 10:00 - 10. 4. 12:00
Volný prodej --- max. 8 ks na jeden prodej od 10. 4. 1300

* podmínka "Věrného vstupenkáře" je nákup vstupenek minimálně na 10 utkání v základní části nebo dvou utkání v play-off, případně zažádali o kód při sníženém počtu utkání před třetím zápasem finále.


Ceník vstupenek na finále play-off 2023

Kategorie míst Cena
Klubová sedadla P10 900 Kč
Sezení kat. A 600 Kč
Sezení kat. B 400 Kč
Stání 300 Kč
ZTP/P (pouze sektor G a stání) 200 Kč

Vstupenky prodané na pokladně nebo online dvě hodiny před utkáním jsou dražší o 20 Kč.


Jak na nákup vstupenek

Každá permanentní vstupenka je vybavena číslem vstupenky a heslem, ty najdete pod QR kódem a informacemi o permanentce. Číslo permanentky je desetimístné číslo ve tvaru 139461XXXX. Čtyřmístné heslo je tvořeno čísly a písmeny (např. 9F5D). Tyto údaje zadáte přes Ticketportal.cz u jednotlivých zápasů a provedete nákup až 4 vstupenek.

Stejný postup je u vstupenek, v případě splnění jedné ze dvou podmínek jste obdrželi do e-mailu speciální kód, který použijete při nákupu vstupenek. V případě jakýchkoliv dotazů nám napište na marketing@beranizlin.cz a my vše ověříme. Prodej vstupenek nebude probíhat na hlavní pokladně zimního stadionu!


Mám permanentní vstupenku ZÁKLAD

Permanentka PLUS má zajištěný vstup i na všechny zápasy finále. Permanentka ZÁKLAD má rezervaci do 10. 4. 12:00 hod. na své místo včetně 10% slevy. Vstupenky si lze zakoupit přes společnost Ticketportal.cz po přihlášení do systému pod e-mailem, který byl nahlášen při nákupu (objeví se v sekci Moje objednávky), případně na hlavní pokladně Zimního stadionu Luďka Čajky (zítra i pozítří od 10:00 do 12:00 a od 13:00 do 15:30). V případě jakýchkoliv dotazů nás kontaktujte na e-mailové adrese marketing@beranizlin.cz.


Slevy ze vstupenek

Dětská sleva

- na finále již nebude poskytována s ohledem na rizikovost utkání

ZTP/P

- platná pro držitele platného průkazu ZTP/P, který je nutné mít při každém vstupu do ZS
- platná pouze pro stání, místa vyhrazená pro vozíčkáře a sektor G
- doprovod si vždy zakoupí druhou vstupenku ZTP/P
- kapacita míst pro vozíčkáře je kapacitně omezena na 10 míst pro invalidní vozík + doprovod