středa 10. května 2023 | Redakce - marketing

Sezona 2023/24 se blíží! Permanentky v prodeji od 22. května!

Pamatujete si ty emoce? Vyprodaný Zimní stadion Luďka Čajky nervózně sleduje prodloužení 6. finále Chance ligy, když se před bránou rivala ze Vsetína zjeví Martin Novotný, který vstřelí svoji nejdůležitější branku v kariéře. Celý stadion vypukne v neskutečný řev a radost, která pokračuje i dalších několik hodin při oslavách. A nyní začíná nový příběh zlínských Beranů, kteří jdou jasně za svým cílem, jímž je postup do Tipsport extraligy ledního hokeje. K tomu potřebují podporu svých věrných fanoušků i v základní části! Zakupte si již nyní permanentní vstupenku! Prodej začíná 22. května 2023!

Cena sezonních vstupenek prošla oproti minulé sezoně citlivým zvýšením, které se pohybuje na úrovni aktuální roční inflace. Oproti minulému roku bude jen jedna varianta permanentní vstupenky, která pokrývá všechna přípravná utkání a utkání základní části včetně play-off Chance ligy. Stejně jako v minulé sezoně bude možné si vzít dětskou permanentní vstupenku nebo slevu na základě průkazu ZTP/P.


Permice se vyplatí! Minulý rok úspora až 75 %

Zda se vyplatí nákup permanentní vstupenky se minulý rok ukázalo jasně. Například permanentní vstupenka na stání stála 1 900 Kč s platností až do konce play-off Chance ligy. Pokud bychom ale sečetli vstupenky z jednotlivých utkání, tak se bychom se dostali na částku 3 320 Kč. Držitelé sezonní vstupenky měli navíc následně ještě slevu na barážové duely. Sleva na baráž je obsažena i v rámci nové permanentní vstupenky, pro klubová sedadla a sezení kategorie A je ve výši 30 % a u sezení kategorie B a stání 10 %. Zůstává také zachováno právo předkupního práva až na 4 další vstupenky pro své známé.


Podmínky pro uplatňování slev


Dětská sleva

- platná pro děti narozené v roce 2009 a později

- nutnost mít doklad o datu narození (jízdní průkazka apod.) při vstupu do areálu ZS

ZTP/P

- nutnost mít průkaz ZTP/P při každém vstupu do ZS

- pro doprovod je vždy potřeba zakoupit druhou permanentní vstupenku ZTP/P ve stejné hodnotě

- vstup vozíčkářů (na základě vstupenky) je kapacitně omezen na 10 míst plus doprovod


Kde a kdy se vstupenky prodávají?

Výměna i následný prodej permanentních vstupenek bude probíhat podobně jako v minulém roce. Prodejními dny budou nyní jen pondělí až středa, výhodou však je, že ve středu bude pokladna otevřena minimálně do 18 hodin. V červenci bude pokladna zavřena, ale bude spuštěn on-line prodej s možností vyzvednutí již zaplacené permanentní vstupenky v prostorách Zimního stadionu.

Výměna permanentních vstupenek z minulé sezony

- všechny permanentní vstupenky z minulé sezony jsou zarezervované do 18. června, následně se uvolní do volného prodeje

- v období výměn je možné zakoupit si sezonní vstupenku na nerezervované místo

Hlavní pokladna (1. patro ZSLČ)

- možnost platit v hotovosti i kartou

- pondělí a středa 8:00 - 12:00 a 13:00 - 18:00, úterý 8:00 - 12:00 a 13:00 - 15:30

- uzavřena v době státních svátků a po celý červenec

On-line prodej

- možnost platby dle podmínek společnosti Ticketportal

- prodej volných míst bude zahájen na začátku července

- možnost následného vyzvednutí na ZSLČ