úterý 23. května 2023 | Redakce

Novinky do následující sezony: Fanzona, návrat piva Radegast a změny v restauraci

Berani se již připravují pod vedením trenérského štábu, fanoušci nakupují permanentní vstupenky a také vedení klubu pod dohledem generálního manažera Roberta Hamrly připravuje zajímavé novinky pro hráče, mládežníky, ale také fanoušky a širokou veřejnost. Na co se můžete těšit?

Restaurace ZS v režii klubu

Od června přebírá klub fungování restaurace na zimním stadionu a připravuje významné změny. Restaurace projde rekonstrukcí, následně bude sloužit primárně pro potřeby klubu. Berani Zlín chtějí vést hráče ke správnému stravování, proto zde bude prostor pro snídaně a obědy hráčů po trénincích i mládežnických zápasech. Pro fanoušky a veřejnost bude restaurace otevřena především v zápasových dnech, kdy jim nabídne obvyklé pohoštění vč. dobrého piva.

Významnou změnou projdou interiéry vč. balkonku. Ten by nově měl být součástí restaurace a od stadionu jej bude oddělovat zasklení. Restaurace se stane reprezentativním prostorem, kde budou vystavené i cenné artefakty Síně slávy zlínského hokeje.


Vybudování Beraní Fanzóny!

Velkou novinkou pro všechny fanoušky jsou plány na vybudování velkého prostoru pro fanoušky, který budou moci využít před samotným zápasem a o přestávkách! Fanzóna se bude nacházet před východním vchodem, kde již nyní byli lidé zvyklí na výčepní karavan. Nově zde plánujeme přemístit do nového objektu fanshop a vyřešit nadstřešení, tak aby zde vznikl krytý prostor pro mnoho fanoušků. Ti budou mít vše na jednom místě a budou se moct scházet již před utkáním.


Do bufetů se vrací Radegast!

O provozovateli zatím probíhají jednání, ale již nyní je rozhodnuto, že po roční přestávce si zlínští fanoušci opět budou moct pochutnat na pivu značky Radegast.

V rámci fungování bufetů aktuálně vyhodnocujeme nabídku stávající společnosti, zároveň pracujeme na modernizaci celého systému. Již od příští sezony zvažujeme alespoň částečné zavedení bezhotovostních plateb, od čehož očekáváme zrychlení prodejního procesu a vyšší počet odbavených fanoušků za přestávku.


Postupná modernizace stadionu

Vedení klubu si uvědomuje, že je nezbytné prostory stadionu modernizovat, a to okamžitě. Jako první přišly na řadu prostory pro A-tým. Potřebujeme zajistit aby měli hokejisté lepší zázemí a mohli se plnohodnotně věnovat přípravě i mimo led a následné regeneraci. První fáze rekonstrukce posilovny již proběhla a nabízí hráčům moderní stroje. V průběhu července pak proběhne druhá fáze, která celkově vylepší prostory pro přípravu. Dále budujeme novou volně přístupnou střílnu, která bude součástí areálu PSG Arény. Změny se dotknou také hráčské kabiny.

Nezapomínáme ani na prostory pro fanoušky a výhledově klub připravuje i novinky v hledišti tak, aby mohli podporovat Berany na ledě z důstojného svatostánku


Příští sezona? Bude to show!

Kromě hokeje je potřeba fanoušky zabavit i na tribunách. Již v průběhu play-off si pro fanoušky marketingové oddělení klubu připravilo několik novinek a další budou přicházet i v následující sezoně. Máte se na co těšit!