pondělí 31. července 2023 | Redakce

Berani poprvé vyjeli na led, s týmem trénuje také Petr Šenkeřík

Zlínští hokejisté mají za sebou první letní trénink na ledě. Během pondělního dopoledne se mužstvo rozdělené na dvě skupiny za přítomnosti novinářů poprvé sklouzlo po ledové ploše na PSG Areně. Hodinového rozbruslení a nácviku střelby se s týmem zúčastnil také obránce Petr Šenkeřík, který však zatím smlouvu s klubem podepsanou nemá.

Berani se na ledě představili v plném počtu, nechyběly nové posily ani dva zahraniční forvardi, kteří v rámci měsíční zkoušky bojují o místo v A-týmu. S mužstvem trénuje také zlínský odchovanec Petr Šenkeřík, který naposledy působil v extraligových Českých Budějovicích. „Jsme v kontaktu delší dobu. Zatím jsme se domluvili na tom, že s námi bude Petr trénovat, budeme ale dál komunikovat a uvidíme. Nemůžu říct, že tu nebude hrát, ale ani že bude. Nebudeme na to tlačit, nějak se to vyvine. Se současnou podobou týmu jsem spokojený,“ vyjádřil se na Šenkeříkovu adresu trenér Miloš Říha.

Berani budou nyní na ledě trénovat každý den, první přípravný duel proti Přerovu se na PSG Areně odehraje ve čtvrtek 10. srpna.

Fotogalerie