pátek 25. srpna 2023 | Redakce - marketing

Den otevřených dveří a představení dresu na novou sezonu se uskuteční 8. září!

Sezona 2023/24 se již nezadržitelně blíží a letošní zahájení sezony s fanoušky bude plné novinek, na které je zvědavý každý zlínský fanoušek! Kromě tradičního představení dresu a kádru na následující sezonu bude možné nahlédnout do nově otevřené klubové restaurace, a především do zrekonstruovaného království našich Beranů - hráčské kabiny! Akce se uskuteční v pátek 8. září od 16:30 hodin v prostorách před Zimním stadionem Luďka Čajky!

Své brány fanouškům otevře po mnoha letech kabina A-týmu! Využijte této jedinečné příležitosti a nahlédněte do nově zrekonstruované kabiny zlínských Beranů vč zázemí pro regeneraci a fyzickou přípravu na utkání i trénink. Můžete také získat podpisy všech členů kádru A-týmu pro novou sezónu.

Zlínští Berani představí nové dresy pro sezonu 2023/24, včetně třetí sady, která bude věnována výročí 95 let zlínského hokeje. V této sadě dresů budou Berani hrát 13. ledna výroční utkání proti Zubrům z Přerova. Jeden šťastlivec si odnese také originální dres z letošní přípravy, který je fanoušky velice kladně hodnocen.

Očekávanou novinkou je také klubová restaurace, která bude věnována Síni slávy zlínského hokeje. Můžete se zde zároveň podívat na nejcennější poháry historie zlínského klubu. V rámci rekonstrukce došlo k propojení se zimním stadionem, přímo z restaurace je tedy výhled na ledovou plochu.

A tím samotný program nekončí! Pro nejmenší děti bude připravený zábavný program s mládežnickými trenéry zlínských Beranů. Mohou si vyzkoušet části hokejového vybavení, práci s holí a zasoutěžit si o malé dárečky.

Další novinkou bude nový fanshop, který bude otevřen před východním vchodem do zimního stadionu. Zde si budou fanoušci moct zakoupit šály, dresy a další vybavení.

Bližší informace budou zveřejněny v následujících dnech!