pondělí 04. září 2023 | Redakce

V novém kabátě s novými názvy! Společnosti Trinity Bank a CCM se stávají patrony hokejových hal

Zlínské hokejové haly prošly během léta celou řadou významných rekonstrukcí. Ty by nebyly možné bez obrovské podpory našich partnerů, kteří se do jednotlivých projektů velkou mírou zapojili. A tato spolupráce bude pokračovat i dál, s čímž je spojená také změna názvů obou arén. Hlavní stadion tak nově ponese název Trinity Bank Arena Luďka Čajky, vedlejší menší hala se pak přejmenuje na CCM Arénu.

Hlavní zimní stadion mění název po dlouhých třiatřiceti letech, a to díky spojení s úspěšnou bankou Trinity Bank, která pochází z našeho regionu. Toto spojení ve spolupráci s dalšími společnostmi z regionu do budoucna slibuje zajištění významného upevnění ekonomické stability klubu, jeho rozvoje a zároveň potenciál další modernizace zázemí. „Jsme hrdí, že můžeme tímto způsobem prohloubit naši podporu klubu a zlínský stadion tak nově ponese název naší banky. Na zlínském hokeji a jeho budoucnosti nám velmi záleží. Součástí naši strategie je podpora regionu, kde jsme vyrostli v úspěšnou banku. Věříme, že společnými silami i ve spolupráci s dalšími významnými a úspěšnými firmami z regionu dokážeme vrátit Berany tam, kam bezpochyby patří,“ říká předseda představenstva Trinity Bank Ing. Dušan Benda, FCCA.

„Jsem moc rád za podporu všech našich partnerů. Všechny prostředky investujeme vždy zpět do rozvoje klubu, ať už v podobě rekonstrukcí, zlepšování tréninkového zázemí nebo zkvalitnění služeb pro fanoušky. Vše nelze realizovat hned, a proto mě velice těší, že jsme se se společnostmi Trinity Bank a CCM dohodli na dlouhodobé podpoře klubu nad rámec jejich stávajících plnění. Věřím, že hráči i fanoušci realizované změny podpoří svými výkony na ledě i na tribunách.“ dodává generální manažer Beranů Jan Pravda.

Nový název dostane také vedlejší menší hala, která slouží primárně účelům mládeže. Tu bude nově reprezentovat značka CCM, která je dodavatelem hokejového vybavení. V prostorách CCM Areny tak pod hlavičkou této společnosti dojde ke značnému rozšíření hokejové prodejny a vzniku kompletního skills centra včetně posilovny, střílny - skatemillu a tělocvičny.

„Z renovovaného zázemí budou těžit, jak samotní hráči, tak i jejich fanoušci a další hobby sportovci, pro které se v prostorách arény otevře řada nových možností. Pod naší patronací se rekonstruuje CCM tréninkové centrum pro fyzickou přípravu a hokejové CCM skills centrum. Partnerství s Berany si velmi vážíme a jsme rádi, že takovéto prostory ve spolupráci s naší společností vznikají právě ve Zlíně, kde je hokej nedílnou součástí života ve městě i v celém regionu,“ říká Jiří Besser, majitel společnosti STŘÍDA SPORT, která je oficiálním distributorem tradiční kanadské hokejové značky CCM pro český, slovenský a maďarský trh.

Fotogalerie