pátek 08. září 2023 | Redakce

Autogramiáda nové dresy a spousta úsměvů. Zahájit sezónu s Berany přišly stovky fanoušků

Na led jsme v rámci ligového utkání sice ještě nevyjeli, sezónu však již nyní můžeme považovat za zahájenou. Symbolickým startem totiž byla páteční akce Den s Berany, která do areálu Trinity Bank Areny Luďka Čajky přilákala davy natěšených fanoušků. Ti tak mohli jako první vidět naše nové ligové dresy, setkat se se svými oblíbenými hráči, či nahlédnout do útrob nově zrekonstruovaného zázemí. A o tom, že Zlín opět začíná žít hokejem svědčí početná návštěva. Celkem se totiž akce zúčastnilo hned několik stovek zájemců.

Na spanilou jízdu jarním play-off podpořenou fantastickou atmosférou vytvořenou fanoušky se ve Zlíně nezapomnělo. I po téměř půl roce totiž na nádvoří Trinity Bank Areny Luďka Čajky hráče davy fanoušků přivítaly bouřlivým aplausem. Akce se zúčastnil kompletní hráčský kádr A-týmu Beranů, kteří svým příznivcům představili nové ligové dresy a po celé téměř dvě hodiny neúnavně rozdávali podpisové kartičky, plakáty, či společné fotografie.

Během Dne s Berany se fanoušci rovněž mohli podívat do útrob stadionu, hráči je provedli novou klubovou restaurací, či zrekonstruovanou kabinou. Právě ta byla největším lákadlem, před vstupem se totiž vytvořila dlouhá fronta, která místy sahala až na parkoviště před stadion. Ani to však úsměvy z tváří návštěvníků nesmazalo. "Nejvíce se nám líbila kabina, která působí moderně. Jsem rád, že jsem se sem mohl podívat," culil se před klubovou kamerou jeden z fanoušků.

Součástí akce byl také doprovodný program v podobě náborové akce mládežnické sekce klubu, během které si děti mohly před stadionem vyzkoušet střelbu na branku a další hokejové dovednosti. Přítomna byla také fotostěna, u níž mohli fanoušci zanechat svým oblíbencům video vzkazy před startem nové sezóny. Zajištěno bylo i bohaté občerstvení v podobě food trucků. Další novinkou byl také mobilní fanshop, v němž návštěvníci měli možnost zakoupit si klubové suvenýry.


Fotogalerie