pátek 22. září 2023 | Redakce

Informace pro fanoušky před sobotním utkáním proti Frýdku-Místku

Nová sezóna je v plném proudu a už v sobotu nás čeká druhé domácí utkání v Trinity Bank Aréně Luďka Čajky. Kromě samotného hokeje se můžete těšit na bohatý doprovodný program, který zahrnuje novou fanzónu a celou řadu soutěží o zajímavé ceny. Pozor ale na cestách, z důvodu konání cyklistického závodu očekáváme v blízkosti stadionu dopravní komplikace, všem fanouškům cestujícím autem proto důrazně doporučujeme využít bezplatného parkování v parkovacím domě u 21. budovy.

Fanzóna a soutěže pro nejmenší

Fanoušky během sobotního odpoledne čeká kromě hokejového utkání také atraktivní doprovodný program. Kromě tradičních přestávkových soutěží totiž bude tentokrát před zápasem otevřena nová fanzóna, v níž se budete moci občerstvit, vybavit se na tribuny novými kousky z fanshopu, poslat symbolický vzkaz hráčům do kabiny a děti si budou moci také zasoutěžit ve zbrusu nové soutěži. Fanzóna se otevře už v 16 hodin, tedy hodinu a půl před startem utkání.

Bezplatné parkování u 21. budovy

Zaparkovat zdarma mohou během hokejových zápasů fanoušci v prostorách patrového parkoviště u 21. budovy po celou sezónu. Tentokrát ale této možnosti doporučujeme využít ještě důrazněji než obvykle. Z důvodu konání cyklistického závodu Zlínská 50 totiž bude během dne uzavřena ulice U zimního stadionu, dopravu navíc stále komplikuje také rekonstrukce ulice Březnická, kde provoz funguje pouze v jednom směru. V zájmu co nejrychlejšího a nejpohodlnějšího odbavení všech fanoušků tak prosíme o zaparkování na zmíněném parkovišti v areálu Svit, který bude během dne z důvodu zmíněného závodu přístupný pouze ve směru od Otrokovic. Od 18 hodiny bude pro odjezd možný také ve směru do centra města.

Vstupenky on-line? Pohodlnější i levnější!

Abychom zamezili tvořením front u pokladen stadionu také doporučujeme všem fanouškům zakoupení vstupenek on-line prostřednictvím sítě Ticketportal. Nejen že svou vstupenku totiž můžete zakoupit z pohodlí domova a mít ji u sebe v elektronické či tištěné podobě, vstupenky zakoupené on-line alespoň 2 hodiny před zahájením utkání jsou totiž o 20 Kč levnější, než ty na pokladnách! Navíc se vyhnete nepříjemnému čekání v řadě.