čtvrtek 16. listopadu 2023 | Redakce

Magazín Beran či návrat hvězdné formace! Derby proti Vsetínu nabídne bohatý doprovodný program

Bohatá fanzóna za účasti legendární formace, soutěže, či nové vydání Magazínu Beran. Na to všechno se můžete těšit už zítra v rámci doprovodného programu k zápasu 22. kola Chance ligy proti rivalům ze Vsetína. Přijďte si užít sváteční den ve společnosti Beranů! Fanzóna před Trinity Bank Arénou Luďka Čajky otevírá své brány už v 15:30.

Fanzóna už dvě hodiny před utkáním

Předzápasový program začne už v 15:30, kdy fanzóna přivítá své první návštěvníky. Ti si budou moci zasoutěžit, nahrát vzkaz do kabiny, posilnit se dobrým občerstvením, nebo se náležitě vystrojit v našem fanshopu. To ale není zdaleka vše, protože…

Legendární útok je opět pohromadě!

Hvězdná formace, která v devadesátých letech pobláznila Zlín. Speciálními hosty páteční fanzóny budou útočná esa Pavel Janků, Josef Štraub a Roman Meluzín, kteří fanouškům před zápasem rozdají radost, podpisy, či společné fotografie. Chybět samozřejmě nebudou ani rozhovory, během nichž budou tito bývalí útočníci vzpomínat na historky ze svého působení ve žlutomodrém dresu. Před utkáním pak zmíněné trio vhodí čestné úvodní buly.

A když už je řeč o dresech…

Tak i ty jsme si pro vás připravili! Konkrétně speciální třetí sadu, kterou Berani budou oblékat v rámci oslav 95. výročí zlínského hokeje. Během předzápasového programu budou tyto nové dresy představeny, poprvé je pak hokejisté obléknou 3. prosince v utkání s Porubou.

Magazín Beran je zpět!

Oblíbený časopis, který fanouškům nabízí náhled do zákulisí našeho klubu se vrací. V novém čísle si budete moci přečíst třeba příběh ukrajinského bojovníka Stanislava Sadovikova, vzpomínkový rozhovor s Josefem Štraubem, nebo historky Legendy zlínských tribun Martina Řezníčka. V prodeji exkluzivně ve fanzóně a fanshopu.