čtvrtek 25. dubna 2024 | Redakce

Vypilujte své hokejové dovednosti! V červenci nás čeká mládežnický kemp

Stejně jako v loňském roce, uspořádají zlínské kluby Berani Zlín a Tigers Zlín společně mládežnický kemp, konkrétně tedy v druhé polovině července. Zúčastnit se jej mohou všichni mladí hokejisté ročníků 2010 až 2017, těšit se můžete jak na přípravu na ledě, tak suchý blok.

Společný kemp proběhl ve Zlíně už loni, kdy přilákal hned 40 mladých hokejových talentů Trenéři se se svými svěřenci zaměřili jak na přípravu na ledě, do které zařadili především cvičení pilující techniku a detaily, v rámci suché přípravy se kladl důraz především na obratnost nebo stabilitu, ale samozřejmě také mnoho dalších hokejových cvičení. Pro bližší představu si můžete přečíst reportáž z loňského ročníku, kde je průběh kempu detailně popsán.

Vzhledem k tomu, že se celý koncept kempu osvědčil, chystáme nyní jeho druhý ročník, ten tedy proběhne od 21. do 25. července. Celý týden bude probíhat formou příměstského tábora, přičemž každý den bude rozdělen na dva bloky přípravy na ledě a dva bloky suché přípravy. Cena za hráče činí 8900 korun, pro brankáře pak cena zvýhodněná ve výši 8000 korun. Přihlásit se můžete zde, konkrétní program zašleme všem rodičům včas před začátkem celé akce.

O týden později nás čeká druhý termín kempu, ten pořádá klub Tigers Zlín, přičemž i zde platí stejné podmínky, jako pro kemp Beranů, včetně ceny a bude probíhat od 28. července do 1. srpna. Přihlašovat se můžete pomocí formuláře zde. Své dítě můžete dle uvážení zaregistrovat na jeden nebo oba kempy, vítáni jsou i členové jiných klubů.

Těšíme se na Vás.