úterý 04. června 2024 | Redakce - marketing

Sezónní vstupenka se vyplatí! 6 důvodů proč si ji zakoupit!

Navštěvujete pravidelně zápasy zlínských Beranů a chcete si užít hokejovou sezónu naplno? V tom případě je pro vás naše sezónní vstupenka jako dělaná! Kromě celoročního přísunu hokejové show s ní totiž získáte také celou řadu výhod a bonusů, které vám v následujících řádcích představíme.

1. Play-off v ceně sezonní vstupenky a bez nervů

Sezóna nekončí na začátku března. Berani v posledních dvou letech hráli celkem 14 utkání v nadstavbové části. Zápasy play-off mají držitelé sezonní vstupenky v rámci karty. Nemusí tedy utrácet za zvýšené vstupné ani se obávat vyprodání.

2. Nový benefitní systém

S benefitním programem se permanentka skutečně vyplatí! Aktivně nyní jednáme nejen s našimi partnery ohledně slev pro držitele sezónních karet. Většina slev bude v rámci prodejem ve Zlíně, takže vše po ruce. Výhody chceme nejen u kamenných obchodů, e-shopů, ale také u zlínských restaurací a hospůdek.

3. Motivační systém

Další novinka letošní sezony! Chodíte pravidelně? Budete odměněni. Brzy představíme bodovací systém, kdy za každou účast na domácím zápase získáte bod. Podle počtu bodů budete moct následně vybírat v systému odměn!

4. Možnost darování

Nemůžete přijít? Tak v tom případě pošlete přes novou aplikaci kamarádovi vstupenku, která bude mít jedinečný QR kód. V rámci motivačního systému tím získáte body, kamarádovi uděláte radost a zároveň se nemusíte obávat opakovaného zneužití QR kódu.

5. Více vstupenek na exponované utkání

Pokud očekáváme vyprodané utkání, tak s předstihem spustíme předprodej pro držitele permanentních karet. Ti si budou moct zakoupit až čtyři vstupenky na jednu kartu pro rodinu a své známé.

6. Podpoříte Berany na jejich cestě

Koupí sezónní vstupenky v neposlední řadě podpoříte také samotný klub. Právě vy fanoušci, jste totiž hnacím motorem celého zlínského hokeje a Vaše podpora nás neustále motivuje a žene kupředu. Těšíme se na společná setkání na tribunách!