Na Zimní stadion může jen 1.000 permanentkářů včetně stání!

Ministerstvo zdravotnictví omezilo v minulém týdnu počet osob na hromadných akcí na 1.000 osob. Klub PSG Berani Zlín je s ohledem na počet prodaných vstupenek nucen omezit platnost některých druhů permanentních vstupenek tak, aby se při utkání s Mountfield HK nepřekročilo stanovený limit.

Kdo bude moct na hokej?

Na nejbližší utkání budou mít vstup všichni držitelé permanentních vstupenek na sezení (s výjimkou sektorů P0, P7 a B5), kteří si permanentní vstupenky nově zakoupili nebo bezplatně vyměnili z minulé sezony. 

Po jednání s partnery klubu, kteří mají ve svých smlouvách jsme snížili počet jejich permanentních vstupenek. Díky tomuhle snížení můžeme umožnit vstup všem držitelům permanentních vstupenek na stání! Prosíme všechny fanoušky s permanentní vstupenkou na stání, aby využili sektoru I, kde pro ně jsou vyhrazená místa k sezení. Stání je dle nařízení MZ stále zakázáno.

Pozastavenou platnost budou mít členské karty pro mládež!

Kompenzace nevyužitých vstupenek

Permanentní vstupenky, které s ohledem na výše uvedené okolnosti nebude možné využít budou kompenzovány na konci sezony, stejně jako minulý rok.

Fanouškům, kteří si zakoupili vstupenku na utkání s Plzní a Pardubicemi bude vráceno vstupné v plné výši. Prosíme, aby kontaktovali společnost Ticketportal.cz.

Změna prokazování bezinfekčnosti

Dalším opatřením s ohledem na změnu podmínek a nouzový stav je pozastavení platnosti hologramu. Každý fanoušek se při vstupu prokáže potvrzením o bezinfekčnosti společně s občanským průkazem potvrzujícím shodu těchto dokladů.

Děkujeme všem našim partnerům, kteří již omezili platnost jejich firemním vstupenek v prospěch našich permanentkářů. 

Klub si vyhrazuje právo reagovat na aktuální situaci.