pátek 05. listopadu 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani neuspěli na ledě Karlových Varů, prohráli popáté v řadě

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 22. kola Tipsport extraligy 2021/2022 na ledě týmu HC Energie Karlovy Vary 1:4 a nebodovali již v pátém utkání za sebou. Zlínští se opět trápili ve slabé produktivitě a žalostné koncovce. S týmem již neodcestoval na západ Čech nejproduktivnější hráč Tomáš Mikúš, který prostřednictvím agenta požádal o výměnu do jiného týmu a vedení klubu s ním okamžitě ukončilo spolupráci. Energie vedla gólem do šatny po druhé třetině již 3:0 a Zlín se poprvé trefil až v 53. minutě. Vary zpečetily tříbodovou výhru při neúspěšné power play Beranů a vyhrály nad Zlínem již desátý vzájemný zápas v řadě. Jediný gól dal obránce Jakub Ferenc. Kubiš a spol. hrají v posledním zápase před reprezentační přestávkou v neděli 7. listopadu doma s Kladnem, začátek v 17:30 hodin.