pátek 27. září 2019 | Zlin Press - Roman Ordelt

Berani neuspěli v souboji s Kladnem a stále čekají na první bod sezony

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v utkání 5. kola na domácím ledě s týmem Rytíři Kladno 1:2. Žižka a spol. se nedokázali odpoutat z posledního místa a stále čekají na první extraligový bod v sezoně. Rytíři v sestavě s legendárním útočníkem Jaromírem Jágrem šli do vedení v 16. minutě, ale Zlín za necelou minutu srovnal stav. Dramatický duel dvou týmů ze spodních pater tabulky nakonec rozhodl gól Davida Stacha v čase 52:05 minuty. Jediný gól zaznamenal Rickard Palmberg. Berani počítají i další ztráty, pro zranění nedohrál duel po nezaviněné srážce s Jágrem brankář Libor Kašík a dále útočník Pavel Sedláček po nárazu od beka Brandona Austina u mantinelu. Střídající gólman Daniel Huf předvedl velmi dobrý výkon a byl vyhlášen nejlepším hráčem utkání. Zlín hraje v neděli 29. září na ledě vedoucího celku extraligy Liberce.