pátek 30. prosince 2016 | Zlin Press - Roman Ordelt

Bravo! Zlín veze ze Sparty tříbodovou výhru, gólman Libor Kašík čaroval

Hokejisté PSG Zlín vyhráli v utkání 34. kola Tipsport extraligy na ledě týmu HC Sparta Praha 3:0 a vybojovali cennou tříbodovou výhru. Svěřenci trenérské dvojice Robert Svoboda, Martin Hamrlík se posunuli v tabulce do elitní desítky, která zaručuje účast v předkole play off. Berani vstoupili do utkání úspěšně a již ve 2. minutě se ujali do vedení. Druhý gól přidali v závěru první třetiny. Definitivní pojistku pro výhru v O2 areně dal třetí gól v 58. minutě při neúspěšné power play pražského celku. Skvělý výkon podal brankář Libor Kašík, který ani jednou neinkasoval, pochytal celkem 36 střel sparťanů a potřetí v sezoně udržel čisté konto! Statistici spočítali počet střel 36:14 pro domácí celek. Branky zaznamenali Pavel Kubiš 2 (odehrál jubilejní 600. zápas v extralize) a Roman Vlach. Zlín porazil Spartu po předchozích pěti prohrách, navíc jí nedovolil vstřelit ani jeden gól! Tým PSG Zlín hraje v dalším kole v úterý 3. ledna 2017 doma s Třincem, začátek v 17:30 hodin.