Nabídka pro mladé hráče: Berani pořádají žákovské kempy

Po brankářských kempech a příměstských táborech představují mladí Berani třetí z mládežnických programů na letošní léto. Jsou jimi týdenní kempy pro mladší a starší žáky, které se uskuteční v červenci. Zájemci se budou rozvíjet pod vedením Lubomíra Konečného, Petra Čajánka, Ondřeje Veselého a dalších zlínských trenérů.

První z kempů je určen pro hráče a brankáře ve věku mladších žáků (ročníky narození 2010 a 2009), druhý pro hráče a brankáře ve věku starších žáků (ročníky narození 2008 a 2007). Zúčastnit se mohou nejen zlínští hokejisté, ale i zájemci z jiných klubů. „Zaměříme se převážně na rozvoj hokejových dovedností a také na součinnost, ať už ve cvičeních nebo ve hře,“ přibližuje zlínský skills kouč Lubomír Konečný.

„Osobně se na kemp a další mládežnické programy ve Zlíně těším. Aktuální sezona je bohužel pro mládežnický  hokej neustále přerušovaná, ledu jsme si moc neužili. V červenci se většinou klubové tréninky na ledě ještě nekonají tak často jako v dalších měsících, týdenní kemp je proto vhodnou příležitostí pro ty, kdo chtějí být více na ledě,“ doplňuje zkušený trenér.

Na oba kempy je možné uplatnit dárkové poukazy, které klub představil v prosinci. Kapacita programu je omezená.

Informace o žákovských kempech

  • Určeno: mladším žákům (ročníky narození 2010, 2009) a starším žákům (ročníky narození 2008, 2007), kempy jsou pro hráče i brankáře.
  • Termín mladší žáci: 19. až 23. července 2021.
  • Termín starší žáci: 26. až 30. července 2021.
  • Cena: 7 000 Kč pro členy zlínského klubu, 8 000 Kč pro ostatní.
  • V ceně: každý den 2x trénink na ledě, 1x trénink na suchu, strava.
  • Přihlašování a dotazy: členové klubu přes KIS, ostatní přes e-mail konecny@beranizlin.cz nebo přes mobil 736 128 121(Do předmětu uveďte: Přihláška na žákovský kemp. V textu pak: jméno a přijmení dítěte, datum narození, post, kontakt na rodiče.) 

Vedoucí kempů

  • Lubomír Konečný – Trenér dovedností, ve Zlíně vede šestou a osmou třídu. Do juniorského věku hokej hrával, poté se vydal na trenérskou dráhu. Jeho specializací je rozvoj individuálních dovedností hráče, podílí se na svazových projektech a spolupracuje mimo jiné s uznávaným odborníkem Tomášem Pacinou.
  • Petr Čajánek – Zlínský trenér a asistent manažera mládeže. Jako hokejista má za sebou dlouhou a úspěšnou kariéru na klubové i reprezentační úrovni. Prošel mládežnickými výběry Beranů a za A-tým poprvé naskočil v 18 letech. Dále působil v NHL a v Rusku. Držitel tří zlatých medailí z mistrovství světa, olympijského bronzu či extraligového titulu.
  • Ondřej Veselý – Zlínský trenér a asistent manažera mládeže se zaměřením na žáky a přípravky. Odchovanec Beranů spojil svou dlouhou kariéru hlavně s extraligou, v níž odehrál více než 1 100 zápasů. V tomto ohledu patří k historicky nejúspěšnějším hráčům. Nejvíce sezon strávil ve Zlíně, kterému pomohl k oběma extraligovým titulům. V klubu vede čtvrťáky.