úterý 28. září 2021 | Zlin Press - Roman Ordelt

Poprvé v sezoně venku bez bodového zisku, Berani prohráli v Olomouci

Hokejisté PSG Berani Zlín prohráli v zápase 9. kola Tipsport extraligy 2021/22 na ledě týmu HC Olomouc 2:4 a poprvé v sezoně vyšli na cizím ledě bez bodového zisku. Berani však nadále čekají na tříbodovou výhru v sezoně. Zlínští do moravského souboje nastoupili již bez hlavního kouče Roberta Svobody, který rezignoval a mužstvo vedl dosavadní asistent Martin Hamrlík, kterého doplnil na střídačce trenér juniorů Luboš Jenáček. Hanáci se ujali vedení již po 22 vteřinách souboje, ale hosté v první třetině srovnali krok. Poté Mora utekla ve druhé třetině na rozdíl dvou gólů, na který Berani již nenašli odpověď. Branky dali Martin Novotný a Peter Trška. Zlín má v pátečním kole volno, nejbližší zápas odehraje v neděli 3. října na ledě mistrovského Třince.