pátek 07. ledna 2022 | Vojtěch Jurák

Obrat a vítězný vstup do nového roku. Junioři porazili Vítkovice

Nejstarší mládežnický tým Beranů vstoupil do nového roku skvěle a porazil Vítkovice na jejich ledě za tři body. Úvod utkání sice patřil domácím, kteří po deseti minutách vedli o dva góly, poté však Dominik Šarman zavřel branku a Berani zaveleli k protiútoku. Ještě před první přestávkou snížili, ve druhé třetině pak obrat z 0:2 na 4:2 dokonali. Dvěma góly k tomu pomohl obránce Tadeáš Talafa. Hned v sobotu čeká juniory další extraligové utkání, tentokrát v Olomouci.

28. kolo / pátek 7. 1. 2022 / 17:00
HC Vítkovice Ridera Vítkovice - Berani Zlín Zlín
2:4
(2:1, 0:3, 0:0)
Branky a nahrávky: 5. Tvrdý (Gebauer, Puchala), 10. Tvrdý (Gebauer) – 13. Talafa (Laciga, Luža), 24. Heš (Dědek, Riedl), 32. Talafa (Tomeček, Luža), 35. Martinec (Riedl). Rozhodčí: Cabák, Rapák – Gančarčík, Hranoš. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:3. V oslabení: 0:0. Diváci: 98. Střely na branku: 45:20. Průběh utkání: 2:0, 2:4.

HC Vítkovice Ridera: Bartošák – Hodinář, Bystroň, Smolka, Puchala, Prčík, Bialy, Havlík – Slusarczyk, Kotásek, Tvrdý, Macias, Holaník, Krejsa, Melovský, Skřipčák, Kubík, Gebauer.

Berani Zlín: Šarman – Kunst, Burian, Nábělek, Talafa, Velikovský, Riedl, Kráčalík – Tomeček, Martinec, Dědek, Masař, L. Heš, Frömel, Luža, Chludil, Čechmánek, Laciga.