pátek 13. ledna 2023 | Vojtěch Jurák

Druhá výhra pro dorost! Berani ve Vítkovicích uspěli v prodloužení

Zlínští dorostenci zapisují druhou výhru v extraligové nadstavbě. Přestože na ledě Vítkovic od druhé minuty prohrávali, se soupeřem drželi krok a v polovině utkání vyrovnali. Ve třetí části mladí Berani dokonce strhli vedení na svou stranu, tentokrát to však byli domácí, kdo zvládl stáhnout manko. Duel tak dospěl do prodloužení, v němž rozhodl Jakub Heš. V sobotu se oba soupeři utkají znovu, tentokrát ovšem na PSG aréně.

11. kolo / pátek 13. 1. 2023 / 17:00
HC Vítkovice Ridera Vítkovice - Berani Zlín Zlín
2:3p
(1:0, 0:1, 1:1 - 0:1)
Branky a nahrávky: 2. Žídek (Glos), 44. Lerch (Matějka) – 34. Mikel (Vaculík, Holba), 42. Valášek (Klimek), 63. J. Heš (Vaculík, Lukaštík). Rozhodčí: Kapitanov – Přecechtěl, Kaprál. Vyloučení: 4:3. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 89. Střely na branku: 39:45. Průběh utkání: 1:0, 1:2, 2:2, 2:3.

HC Vítkovice Ridera: Vávra – Vítek, Zvejška, Glos, Man, Kisza, M. Fojtík, Čuba – V. Fojtík, Muroň, Matějka, Žídek, Douda, Saxa, Fasner, Sedlák, Hofman, Lerch.

Berani Zlín: Kowalczyk – Kotala, Uřičář, Mořkovský, Řezníček, Mikel, Lukaštík, Schmied – Vaculík, Nesrsta, Holba, Pečner, Valášek, Pešák, Dvořák, J. Heš, Klimek.