pátek 03. března 2023 | Lukáš Mihal

Dorostenci vyšli proti Liberci gólově naprázdno

Předposlední zápas nadstavbové části se dorostencům vůbec nepovedl. Na ledě PSG arény proti Liberci sice bojovali statečně, ale nakonec nevstřelili ani jednu branku. Bílí Tygři byli mnohem produktivnější, protože do první přestávky vedli o dvě branky. Ve zbylých dvou periodách už ševcům vůbec nic nedovolili, sami si připsali dva góly a došli si pro vítězství. Zlínští dorostenci tak určitě skončí na posledním místě skupiny, ve které se bojovalo o pořadí v play off.

21. kolo / pátek 3. 3. 2023 / 17:30
Berani Zlín Zlín - Bílí Tygři Liberec Liberec
0:4
(0:2, 0:1, 0:1)
Branky a nahrávky: 13. Šťástka (Prokůpek, Král), 19. Šťástka (Maxin, Prokůpek), 39. Barna (Plíšek, Stromský), 46. Macháček (Průšek, Šťástka). Rozhodčí: Schenel – Mikšík, Hendrych. Vyloučení: 3:5. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 56. Střely na branku: 24:35. Průběh utkání: 0:4.

Berani Zlín: Uherek – Schmied, Lukaštík, Uřičář, Řezníček, Mikel, Kotala – J. Heš, Plšek, Pešák, Valášek, Pečner, Holba, Kos, Vaculík, Klimek, Nesrsta.

Bílí Tygři Liberec: Pech – Stromský, Král, Plíšek, Macháček, Průšek, Jarabko, Seidl – Barna, Prokůpek, Špilka, Pekař, Šťástka, Rozsíval, Kučera, Maxin.