Přidej se k nám


škola bruslení


Vedeme výuku bruslení pro děvčata a chlapce od 4 do 8 let s možností pozdějšího posunu do hokejové přípravky. Kurz probíhá po celou sezonu od září do dubna každou sobotu a neděli na ledové ploše CCM arény.


Školu bruslení si může vyzkoušet každý – malí sportovní nadšenci i ti, kteří vztah ke sportu teprve hledají. Do svých řad vítáme děti od čtyř let, tedy ročníky 2018, 2019 a případně i starší začínající.


První čtyři tréninkové lekce jsou zdarma, děti si během nich mohou od klubu zapůjčit veškeré vybavení.


Během lekcí si chlapci a děvčata osvojí pohyb na ledě, zdokonalí rovnováhu a držení těla, vytvoří si pozitivní vztah k bruslení. To vše zábavnou formou. Ve škole bruslení se bude dětem věnovat tým zkušených mládežnických trenérů, kteří v minulosti pracovali s nespočtem nadějných hokejistů včetně současných tahounů seniorského A-mužstva.


Časy tréninků školy bruslení


Lekce školy bruslení probíhají od září do dubna, a to zpravidla v těchto časech:

  • Sobota: 8:00 – 9:00
  • Neděle: 9:15 – 10:15

Časy tréninků můžete (pro případ drobných změn) sledovat také v sekci rozpis ledu. Lekce se konají v prostorách CCM arény.


Cena


Sezónní cena (2023/24) za lekce školy bruslení činí 5 500,- Kč. Platbu můžete uhradit následujícími způsoby:

  • Bankovním převodem na účet HC Berani Zlín, z.s.: 5400257/0100. Jako variabilní symbol uveďte rodné číslo dítěte a do zprávy pro příjemce napište jeho jméno a příjmení.
  • Hotově na pokladně klubu na Zimním stadionu Luďka Čajky – pondělí až středa: 8:00 – 12:00 a 13:00 – 15:30 (ve středu do 18:00).

Další informace


Každý hráč musí mít brusle, helmu s mřížkou a rukavice (hokejové, nebo lyžařské). Na převlékání před a po tréninku je připravena šatna za střídačkami.


Trenéři


Ve škole bruslení se dětem věnuje náš tým zkušených mládežnických trenérů, kteří v minulosti pracovali s nespočtem nadějných hokejistů včetně současných tahounů seniorského A-mužstva.