čtvrtek 01. října 2020 | Lukáš Mihal

Dorostenci zdolali Šumperk po nájezdech

Dorostenci chtěli na předchozí těsnou prohru s Vítkovicemi zareagovat výhrou, což se jim nakonec podařilo. V Šumperku ale nezačali vůbec dobře, po dvaceti minutách prohrávali 0:2. Ovšem ve druhé třetině vsítili čtyři branky, a sami se tak dostali do vedení o dva góly. Draci poté v závěrečné periodě dokázali vyrovnat, čímž zápas dospěl do samostatných nájezdů. V nich byli šťastnější mladí Berani, kteří tak vybojovali dva body.

5. kolo / čtvrtek 1. 10. 2020 / 18:15
HK Mladí draci Šumperk Šumperk - Berani Zlín Zlín
4:5sn
(2:0, 0:4, 2:0 - 0:0, 0:1)
Branky a nahrávky: 9. Haas, 20. Verner (Panáček), 42. Šucha (Janech, Slabý), 60. Haas (Šucha, Janech) – 22. Čechmánek (Horský), 29. Burian (Ramert), 34. Jecho (Kaláč), 39. Žižka (Heš, Jecho), rozh. náj. Jecho. Rozhodčí: Sedlák – Kopecký, Bezděk. Vyloučení: 4:2. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 55. Střely na branku: 29:33. Průběh utkání: 2:0, 2:4, 4:4, 4:5.

HK Mladí draci Šumperk: Valenta – Cekr, Slabý, Zavoral, Panáček, Hrdina, Compel – Jarmara, Hlubuček, Bařica, Slováček, Tomeš, Janech, Seidenglanz, Lichner, Haas, Čunát, Verner, Šucha

Berani Zlín: Hendrych – Žižka, Sýkora, Burian, Mojžíš, Hamrla, Špaňhel, Šišák – Jecho, Tomeček, Ramert, Horský, Čechmánek, Kaláč, Heš, Babulík, Gerych, Leška