pondělí 14. března 2016 | Zlin Press - Roman Ordelt

VIDEO + FOTO: Oslavy postupu hokejistů PSG Zlín do čtvrtfinále play off

Baťovo město se proměnilo v nedělním večeru 13. března 2016 na „Veselý Zlín“. Hokejisté PSG Zlín, kteří byli ještě v průběhu listopadové reprezentační přestávky na samém dně extraligové tabulky, vyřadili v předkole play off úřadujícího vicemistra z Třince 3:2 na zápasy a postoupili do čtvrtfinále vyřazovacích bojů. Více než šest tisícovek diváků vytvořilo parádní atmosféru a propuklo v hromový jásot krátce po dvacáté hodině. Velkolepé drama a nesmírně vyrovnanou sérii rozhodla první minuta prodloužení rozhodující páté bitvy. Na konci ukázkové kombinace byl kapitán Ondřej Veselý, který měl před sebou odkrytou bránu. Podívejte se na následné oslavy na ledové ploše a v kabině zlínských Beranů.

Třinečtí Oceláři ani na sedmý pokus nevydařili Zlín. Tentokrát možná byli nejblíže k úspěchu ze všech předchozích sérií. V rozhodující bitvě na zlínském ledě vedli 2:0, nicméně ani v nastaveném čase se štěstí nepřiklonilo na jejich stranu. Zlín předvedl skvostnou kombinaci, na jejímž konci byl postupový gól do čtvrtfinále.  O vyrovnanosti série Zlína s Třincem svědčí, že tři zápasy z pěti duelů se nerozhodly v základní hrací době a všechny bitvy vyhrál vítěz o jeden gól!

Vlachův soubor slaví postup přes Třinec a teď si brousí zuby na Spartu!

Jedna víra. Jeden tým. Jeden cíl. ČTVRTFINÁLE!

Tomáš Žižka jde do kabiny s hurónským pokřikem.

Nejstarší hráč v kabině Jiří Marušák vítá v kabině gólmanského fantoma Libora Kašíka.