sobota 19. února 2022 | Zlin Press - Roman Ordelt

Pozor! Souboj s Olomoucí si vyžádá zvýšená bezpečnostní opatření

Extraligový tým PSG Berani Zlín se utká v 54. kole základní části Tipsport extraligy 2021/2022 v moravském souboji s týmem HC Olomouc. Divácky atraktivní zápas se odehraje na Zimním stadionu Luďka Čajky ve Zlíně v neděli 20. února od 15:30 hodin. Utkání bylo z pořadatelského hlediska i Policie České republiky vyhodnoceno jako rizikové a vyžádá si důležitá opatření a upozornění směrem k divákům. Podle aktuálně platných opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky může být od soboty 19. února na sportovních akcích v hledišti vedle povolené tisícovky diváků zaplněna nad tento počet polovina zbývající kapacity na sezení.

Proběhnou opět zpřísněná bezpečnostní opatření. Klub vyzývá diváky, aby přišli do hlediště včas a s dostatečným předstihem. Brány zimního stadionu se otevírají 45 minut před začátkem utkání. Hokejový klub upozorňuje návštěvníky hokejového zápasu Zlína s Olomoucí, že platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard a dýmovnic do hlediště zimního stadionu. Na uvedený zápas bude posílena pořadatelská služba včetně policie. Na bezpečnost v hledišti a před zimním stadionem bude dohlížet zvýšený počet příslušníků Městské policie Zlín a Policie České republiky. POZOR! V případě výtržností a poškození majetku bude klub nekompromisně uplatňovat nároky na způsobenou škodu po viníkovi.

Prosíme fanoušky z Olomouce, aby zakupovali vstupenky do sektoru "I", který jim bude vyhrazen a bude sloužit jako sektor hostí.

Parkování zajištěno bezplatně u zlínského mrakodrapu

Pořadatelé zároveň vyzývají diváky, aby přišli včas a rozhodně nechodili na poslední chvíli z důvodu možného většího rozsahu kontrol při vstupu. Upozorňujeme motorizované návštěvníky utkání, a to především z Olomouce. Využijte bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkujte své vozy. Parkoviště bude zdarma k dispozici vždy hodinu před a hodinu po utkání.

Důležité informace pro návštěvníky jsou následující:

- na zimní stadion se zakazuje vstup podnapilým lidem

- je zakázáno do areálu vnášet jakoukoliv pyrotechniku nebo nebezpečné předměty

- vzhledem k tomu, že spousta fanoušků přijede osobním autem, bude bezesporu výhodné, když lidé ze Zlína a okolí využijí jiného způsobu dopravy než osobním vozem

- osobní auta doporučujeme parkovat v parkovacím domě vedle budovy č. 21 bývalých Baťových závodů (v současnosti úřední budova Zlínského kraje), parkování tam bude ZDARMA, navíc auta budou pod větší kontrolou

- prosíme dbejte všech pokynu policistů, strážníků i pracovníků bezpečnostní agentury

SOUVISEJÍCÍ ČLÁNKY