středa 05. dubna 2023 | Redakce

Fanoušci pozor! Derby se Vsetínem si vyžádá zvýšená bezpečnostní opatření

Třetí a čtvrté finálové utkání se odehraje ve Zlíně a s ním jsou spojené také zvýšené bezpečnostní opatření. Tímto žádáme fanoušky, aby do hlediště stadionu dorazili s výraznějším časovým předstihem a následně dbali doporučení a příkazům bezpečnostní agentury. Zároveň žádáme fanoušky, aby se seznámili s dopravními omezeními vyplývající z opravy křižovatky pod sportovní halou. Areál před zimním stadionem bude uzavřen s časovým předstihem a vstup do něj povolen jen po předložení platné vstupenky.

Na derby se Vsetínem proběhnou zpřísněná bezpečnostní opatření. Zlínský hokejový klub vyzývá diváky, aby přišli do hlediště včas a s dostatečným předstihem. Brány zimního stadionu se otevírají 45 minut před začátkem utkání. Klub upozorňuje návštěvníky hokejového derby Zlína se Vsetínem, že platí přísný zákaz vnášení pyrotechniky, petard a dýmovnic do hlediště zimního stadionu. Byl výrazně posílen kamerový systém při vstupu do areálu a uvnitř zimního stadionu.

Na uvedený zápas bude posílena pořadatelská služba včetně policie. Na bezpečnost v hledišti a před zimním stadionem bude dohlížet zvýšený počet příslušníků Městské policie Zlín a Policie České republiky. POZOR! V případě výtržností a poškození majetku bude klub nekompromisně uplatňovat nároky na způsobenou škodu po viníkovi. Pro fanoušky Vsetína bude vyhrazen tradiční sektor hostí na stání za bránou.

Parkování zajištěno bezplatně u zlínského mrakodrapu

Pořadatelé zároveň vyzývají diváky, aby přišli včas a rozhodně nechodili na poslední chvíli z důvodu možného většího rozsahu kontrol při vstupu. Upozorňujeme motorizované návštěvníky utkání, a to především ze Vsetína. Využijte bezplatné parkoviště u zlínského mrakodrapu (budova 21) a zde zaparkujte své vozy. Parkoviště bude zdarma k dispozici vždy hodinu před a hodinu po utkání.

V příštích několika měsících bude zkomplikovaná dopravní situace ve městě, poprosím seznámit se s následujícím článkem.

Důležité informace pro návštěvníky jsou následující:

- na zimní stadion se zakazuje vstup podnapilým lidem

- je zakázáno do areálu vnášet jakoukoliv pyrotechniku nebo nebezpečné předměty

- vzhledem k tomu, že řada fanoušků přijede osobním autem, bude bezesporu výhodné, když lidé ze Zlína a okolí využijí jiného způsobu dopravy než osobním vozem

- osobní auta doporučujeme parkovat v parkovacím domě vedle budovy č. 21 bývalých Baťových závodů (v současnosti úřední budova Zlínského kraje), parkování tam bude ZDARMA, navíc auta budou pod větší kontrolou. Pozor! V ulicích Pod rozhlednou a U Zimního stadionu je nově zákaz zastavení!

- prosíme dbejte všech pokynů policistů, strážníků i pracovníků bezpečnostní agentury

Odkaz na návštěvní řád ZS Luďka Čajky ve Zlíně