Mladí Berani uspořádají jednodenní brankářské kempy

Gólmani, zbystřete. Zlínský klub pořádá v květnu a v červnu jednodenní brankářské kempy pod vedením trenérů Petra Tučka, Luboše Horčičky a gólmana A-týmu Daniela Hufa. Akce je určená hráčům ročníků 2013 až 2005 a spadá pod mládežnické programy, které klub na letošní jaro a léto připravuje.

„Cílem kempů je vyzdvihnout individualitu každého gólmana. Podrobně se budeme věnovat brankářským činnostem, budeme rozvíjet v dětech jejich přirozenost a podpoříme nácvik brankářských technik,“ přibližuje Petr Tuček, trenér mladých zlínských brankářů.

„Osobně se na kemp těším, je to dobrá věc. Sám jsem se několika zúčastnil, když jsem byl menší, a vždy mi to pomohlo se v něčem zlepšit. Přes léto trénuji hlavně na in-linu, teď bude navíc možnost ledu – i pro mě tedy bude kemp zajímavým zpestřením přípravy na další sezonu,“ doplňuje extraligový gólman Daniel Huf.

Jednodenní kempy jsou určené nejen členům zlínského klubu, ale i brankářům-zájemcům z jiných klubů. Kempy jsou součástí mládežnických programů, které mladí Berani připravují na jaro/léto, a lze na ně uplatnit nové dárkové poukazy klubu.

Informace o jednodenních kempech

  • Termíny kempů: sobota 1. 5. 2021 a sobota 5. 6. 2021.
  • Určeno: brankářům ročníků narození 2013 až 2005.
  • Cena: 1 500 Kč za brankáře.
  • V ceně: 2x trénink na ledě, 1x trénink v tělocvičně, 1x oběd.
  • Přihlašování a dotazy: na e-mailu tucek@beranizlin.cz nebo na mobilu +420 777 144 283. (Do předmětu uveďte: Přihláška na brankářský kemp. V textu pak: jméno a přijmení dítěte, datum narození, kontakt na rodiče.) 

Vedoucí kempů

  • Petr Tuček – Zlínský mládežnický trenér brankářů. Odchovanec Beranů si ve žlutomodrém dresu zachytal extraligu, v nejvyšší soutěži hájil také barvy Znojma. Dále má zkušenosti například ze zahraničních angažmá v Německu, ve Francii a na Slovensku.
  • Luboš Horčička – Zlínský mládežnický trenér brankářů. První seniorské roky strávil v Kladně, během kariéry následně prošel řadou extraligových a prvoligových klubů. V nejvyšší soutěži odchytal přes dvě stě zápasů, ve Zlíně působil mimo jiné v mistrovské sezoně 2013/14.
  • Daniel Huf – Brankář zlínského A-týmu. Prošel mládežnickými výběry Beranů, v loňské sezoně si vybojoval místo v extraligovém týmu a v současnosti tvoří s Liborem Kašíkem brankářskou dvojici Zlína. V letních měsících se věnuje také in-line hokeji.