Hokej jako dárek! Berani i nadále nabízejí nové mládežnické poukazy

Zlínský klub i nadále nabízí dárkové poukazy na programy pro děti a mládež, které se uskuteční na jaře a v létě. K dosavadní trojici navíc nově přibyl ještě čtvrtý poukaz, a to v hodnotě 500 Kč. Všechny typy jsou k dostání na sekretariátu klubu. Stále také platí, že kupující obdrží jako dárek k poukazu plakát nebo kalendář A-týmu.

Proč právě poukazy?

Prodej dárkových poukazů souvisí s příjemnou novinkou, kterou se podařilo zajistit – letos bude ledová plocha na zimním stadionu fungovat celý rok. Tedy i v jarních a letních měsících. Hokejistům se díky tomu zlepší podmínky letní přípravy a přibydou jim i nové možnosti rozvoje.

Vedle standardních klubových tréninků Berani připravují na jarní a letní měsíce řadu doplňkových aktivit a programů na ledě. Ty budou určeny členům klubu i dalším zájemcům a dárkové poukazy půjdou na tyto akce uplatnit. Svého mladého hokejistu tak můžete obdarovat zajímavým sportovním zážitkem.

Jak poukazy fungují a na co půjdou využít?

Vzhledem ke zvýšené poptávce klub nově prodává dárkové poukazy ve čtyřech hodnotách: 500 Kč, 1 000 Kč, 2 000 Kč a 5 000 Kč. Všechny platí shodně do konce kalendářního roku 2021. Držitel může uplatnit svůj poukaz na kterýkoliv nabízený mládežnický program dle svého výběru, podmínkou je předchozí rezervace místa na akci.

Nabídka mládežnických programů zahrnuje:
O dalších programech se jedná. Aktuální přehled nabízených programů naleznete na webu v sekci Mládežnické programy pod záložkou Mládež (zde). Poukazy je také možné využít k uhrazení členských příspěvků nebo na pronájem ledu.

Jak a kde poukazy pořídit?

Pro objednání (nebo v případě dotazů) nechť se zájemci obrátí na sekretariát klubu prostřednictvím některého z uvedených kontaktů:
  • e-mail: vaculikova@beranizlin.cz
  • telefon: +420 602 525 422
Poukazy bude možné vyzvednout na pokladně zimního stadionu, nebo si je případně nechat poslat poštou až domů. K poukazu v hodnotě 5 000 Kč a 2 000 Kč obdrží kupující jako dárek nový kalendář zlínského A-týmu. K poukazu v hodnotě 500 Kč a 1 000 Kč kupující obdrží plakát A-týmu.